#2015-12-02 05:39:42 

Gromznieba

Użytkownik

Jak w temacie. Czyli szukam specjalistów, którzy doradzą mi a nawet pomogą w udekorowaniu mojego biura, które mieści się za magazynem firmowym. Jestem facetem, więc dla mnie najważniejsze jest funkcjonalność. Zastanawiam się też nad tym, jakie oświetlenie biurowe będzie najlepsze?
#2015-12-02 07:43:37 

Jarecki8745

Użytkownik

A co powiesz na panele led do biura? Nowoczesne rozwiązanie i bardzo praktyczne, bo też łatwo się czyści. Najważniejsze też, że dobrze oświetla całe pomieszczenie. Wystarczy Ci tylko jakaś jedna dodatkowa lampka na biurko i masz bardzo fajne wnętrze. I najważniejsze – męskie. Widziałem kilka biur, które wykorzystały je u siebie i naprawdę fajnie to wyglądało
#2015-12-02 09:58:32 

Gromznieba

Użytkownik

Dzięki za propozycję. Przejrze sobie i faktycznie może wybiorę coś takiego. Korzystając też z okazji – powiedzcie, czy lampa halogenowa wystarczy, żeby oświetlić dużą przestrzeń? Pisałem wcześniej, że moje biuro mieści się za magazynami, więc zależy mi na tym, żeby droga była jak najlepiej oświetlona. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o tym?
#2015-12-02 11:17:33 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Powiem Ci, że powinna zdecydowanie wystarczyć. Służy mi ona za oświetlenie sklepowe, a też mam dosyć dużą powierzchnię. Co prawda – im więcej tym lepiej, bo zawsze dobrze, jak jest jasno i nawet w nocy widać wszystko. Jeśli kupisz takie dwie lub trzy to na pewno będzie dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015