#2015-12-09 06:25:51 

Gromznieba

Użytkownik

Witam! Myślę obecnie nad moją przyszłością i pracą, jaką mógłbym wykonywać. Natknąłem się niedawno na interesujące podmioty przypisane do grupy biegły językoznawca i naprawdę zaciekawiłem się pracą w sądownictwie. Wierzę, iż będzie tu ktoś, kto zatrudniony jest jako wyspecjalizowany biegły sądowy z Poznania i będzie w stanie napisać odrobinę więcej o pracy w powyższym charakterze.
#2015-12-09 08:47:20 

BeataX

Użytkownik

Mnie obecnie ciekawi działalność biegłego sądowego z dziedziny fizykochemii, ponieważ głównym zadaniem takiego specjalisty jest prowadzenie - na zlecenie m.in. sądu - badań środków odurzających oraz substancji psychoaktywnych. Wklepałam właśnie w wyszukiwarkę hasło badanie narkotyków i wyszukałam informacje, że w zakres obowiązków takiego biegłego wlicza się rozpoznawanie dopalaczy, np. różnorakich tabletek, a także ich analizy ilościowe razem z opiniowaniem. Polecam przeczytać więcej na ten temat. Sądzę, iż w naszym kraju potrzeba więcej profesjonalistów badających dopalacze.
#2015-12-09 10:23:14 

GorącyK

Użytkownik

Mnie oraz moich bliskich ciekawiło kiedyś zagadnienie badanie pisma, jako że szukaliśmy grafologa do sprawdzenia autentyczności pisma. Wówczas zainteresowała mnie profesja grafologa sądowego. Dowiedziałem się, iż do jego zadań należy nie tylko sprawdzanie prawdziwości paraf, ale i opracowywanie opinii dotyczących technicznych badań dokumentów. Ciekawa wydaje się także analiza pisma dysfunkcyjnego. Myślałem, czy starać się o stanowisko certyfikowanego grafologa w Poznaniu, ale ostatecznie nie aplikowałem, gdyż miałem wrażenie, że moje kwalifikacje będą niewystarczające.
#2015-12-09 11:40:15 

CiężkiJohn

Użytkownik

Dziękuję za wskazówki wszystkim forumowiczom. Aktualnie mam świadomość, iż badanie pisma to coś, co najbardziej mi odpowiada. Mam nadzieję, że będzie ze mnie dobry biegły językoznawca sądowy i będę mógł przyczynić się do rozwikłania niejednej sprawy. Trzymajcie kciuki za moje sukcesy. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015