#2015-12-11 08:12:59 

Krzyczata

Użytkownik

Witajcie. Jestem studentką w trybie zaocznym (Poznań) i poszukuję obecnie raczej lekkiej pracy. W weekendy też mogę pracować, ale tak średnio co drugi, trzeci – w każdym razie odpadają miejsca, gdzie trzeba pracować w każdy weekend. Pisałam kiedyś teksty reklamowe, ale znudziło mnie to do tego stopnia, że nie chce już o tym słyszeć :D wolałabym taką pracę, że idziesz, pracujesz ileś godzin, wychodzisz i nie musisz o niej myśleć. Gdzie powinnam celować?
#2015-12-11 11:07:09 

Doroteczka

Użytkownik

Najłatwiej chyba zostać w Poznaniu hostessą to raczej duże miasto i dużo okazji do pokazania się np. na targach :P Tylko trzeba uważać by nie trafić gdzies, gdzie się napracujesz, a wypłay nie zobaczysz. Koniecznie podpisz umowę, najlepiej przez agencję, tak będzie bezpieczniej :) i nie wahaj się dochodzić swoich praw!!!
#2015-12-11 13:20:34 

Jarecki8745

Użytkownik

ja często biorę zlecenia na jakieś inwentaryzacje (np. 2-3 nocki dzień po dniu), albo pakowanie produktów (tylko do tego to trzeba mieć zazwyczaj książeczkę sanepidu). Może jakiś staż, jest też mnótwo ofert pracy na recepcji w SPA czy czymśtam (tutaj wygląd z kolei się liczy).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015