#2015-12-14 04:47:17 

Krzyczata

Użytkownik

Cześć! Wraz z przyjaciółkami wpadłyśmy na pomysł, by stworzyć pudełko z kosmetykami. Tak, tak. Na rynku jest ich już kilka, ale w sumie to czytelniczki naszego bloga podsunęły nam ten pomysł. Chciałybyśmy stworzyć coś innowacyjnego – jakieś tematyczne boxy. Wiem, że będzie od Nas wymagało to dużej kreatywności i wyobraźni, ale takowe cechy posiadamy. Teraz trzeba wziąć w posiadanie jakąś hurtownię kosmetyczną. To znaczy, znaleźć i nawiązać współpracę. Znacie jakąś?
#2015-12-14 06:24:25 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Fajny pomysł z tym pudełkiem, o ile nie będziecie się zbyt wyraźnie inspirować innymi pudełkami, możecie osiągnąć sukces, zwłaszcza, gdy Wasza półka cenowa nie poszybuje zbyt wysoko.
#2015-12-14 06:49:30 

Krzyczata

Użytkownik

Spokojnie :). Planujemy sprzedawać nasz box za 60-70 zł, a w środku chcemy, aby znalazły się przynajmniej cztery praktyczne produkty, coś do chrupania oraz coś hand-made! Zależy nam, aby nasze klientki nie potruły się chemią, kosmetyki i przedmioty Eko forever!
#2015-12-14 07:02:23 

Prymata

Użytkownik

Coraz więcej osób żyje Eko. To dobrze. Mam nadzieję, że dzieje się tak z przekonań, a nie wyłącznie z mody. To życie na pewno będzie dłuższej, ale i piękniejsze. Sama używam tylko ekologicznych kosmetyków, a ostatnio kupiłam nawet ekologiczne kakao. Znam hurtownię, która ma świetne kosmetyki, od najlepszych dostawców. Cenię najbardziej tę jakość właśnie, ale i ceny są przystępne. Myślę, że na tworzeniu takich boxów możecie sporo zarobić.
#2015-12-14 09:36:21 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Najdroższy box na rynku kosztuje chyba ok. 100 zł – przynajmniej z tych, które ja znam. Jak na początkującego boxa to chyba trochę drogo, ale skoro macie czytelniczki to na pewno na brak klienteli nie będziecie narzekać :).
#2015-12-14 12:07:06 

FiołkowaDama

Użytkownik

Z całego serca polecam hurtownię kosmetyczną w Poznaniu. Szybko znajdziecie ją w google, jak wpiszecie tę frazę w wyszukiwarce. Hurtownia o której mówię, ma w zasadzie same dobre opinie. Sama z niej korzystam jako fryzjerka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015