#2015-12-22 05:28:39 

Doroteczka

Użytkownik

Witajcie! Macie może rozeznanie, ile kosztują oryginalne programy antywirusowe? Mam na mysli takie aplikacje, które zabezpieczają komputer przed wieloma rodzajami zagrożen, nie tylko przed wirusami, ale i przed złosliwym oprogramowaniem typu adware i spyware. Nie jestem przekonana do darmowych antywirusów, bo nie uchroniły mnie przed adware, z którym potem nie mogłam sobie poradzić.
#2015-12-22 07:57:04 

Puszczyk

Użytkownik

Ja niedawno dowiadywałem się, jaka jest cena Bitdefendera Total Security 2015. To funkcjonalny i zaawansowany program, który radzi sobie z nowoczesnymi zagrożeniami. Można go kupić w profesjonalnych sklepach już za około 100-200 złotych. Myslę, że warto zainwestować w tego rodzaju narzędzie, by później nie zawozić komputera do serwisu w celu odwirusowania i płacić za tego rodzaju usługę.

#2015-12-22 09:44:10 

Doroteczka

Użytkownik

No w sumie racja. Ja za odwirusowywanie komputera w serwisie zapłaciłam ponad 100 złotych. Jeśli ten program ma mnie ochronić przed złośliwym oprogramowaniem, to warto go kupić. A jaką aplikację mógłbys polecić do nagrywania płyt?
#2015-12-22 12:14:54 

Puszczyk

Użytkownik

Oczywiście starą i niezawodną aplikację Nero Platinum. Używam jej już od wielu lat, ale co jakiś czas kupuję nową wersję, gdyż ten program jest stale ulepszany i unowocześniany, a ja chcę być na czasie. ;)

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015