#2015-12-29 08:30:43 

Doroteczka

Użytkownik

Cześć wszystkim, wiem, że do wakacji jeszcze jakiś czas, ale na początku roku muszę podać możliwe terminy urlopu swojej szefowej i zastanawiam się, gdzie pojechać. Myślałam o Turcji, jest bardzo popularna. Macie jakieś inne propozycje na wakacje?
#2015-12-29 08:41:27 

ZaznamRadości

Użytkownik

Ja w zeszłym roku byłam z rodziną na wakacjach w Turcji, wykupiliśmy apartament dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci. Zapłaciliśmy niewiele w porównaniu z innymi krajami, a na wakacjach mieliśmy śniadania i obiadokolacje. Dużo zwiedziliśmy, a mężowi szczególnie spodobała się Troja.
#2015-12-29 09:43:06 

Doroteczka

Użytkownik

Byłam kiedyś na wakacjach tam i nawet mi się podobało. Zastanawiam się jednak, czy lepiej pojechać w lato, czy może w odrobinę mniej gorących miesiącach, np. w kwietniu albo we wrześniu. Co radzisz?
#2015-12-29 12:26:47 

ZaznamRadości

Użytkownik

Jeśli naprawdę chcesz wypocząć i chcesz pojechać na prawdziwe wczasy lato 2016 będzie najlepsze! Mam nieraz wrażenie, że jeśli pojedziesz wcześniej albo później, hotele i obsługa są jeszcze „nierozkręcone”, tak jakby dopiero się przygotowywali. A tak to przynajmniej wiesz, że na pewno trafisz z pogodą, transport będzie pewny i nie przesiedzisz całego urlopu w hotelu z powodu pogody.
#2015-12-29 15:20:48 

Doroteczka

Użytkownik

Może i racja. W sumie wakacje w lipcu i sierpniu nie są aż tak dużo droższe, a lepiej mieć pewność...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015