#2016-01-04 10:17:03 

CiężkiJohn

Użytkownik

Kilka dni temu dotknęła mnie niestety niemiła historia. Mieszkam w okolicy, w której młodzież używa raczej drogich i szybkich samochodów. Co za tym idzie ryzyko wypadku też jest zdecydowanie większe. No i niestety stało się. Młody kierowca tak potraktował swoim samochodem mój płot, że mało co z niego pozostało, podobnie z resztą, jak i z jego samochodu. Ale tego ostatniego mi nie szkoda, bardziej przejmuje się moim ogrodzeniem. Komu zlecić naprawę, kogo polecacie?
#2016-01-04 10:57:00 

Laminowana

Użytkownik

Z ogrodzeniami (F6) poradzi sobie na pewno kilka firm z naszego regionu. Oni je zarówno wykonują, jak i naprawiają. W pierwszej kolejności zwróciłabym się na twoim miejscu do firmy, która postawiła ci płot. Oni będą najlepiej zorientowani, co zrobić z tym fantem. Rozumiem, że kosztów żadnych nie poniesiesz, bo tego rodzaju naprawa będzie rozliczona z OC samochodu.
#2016-01-04 11:30:00 

GraczLiścia

Użytkownik

Pewnie, że skorzysta z OC samochodu to logiczne. Ja to bym jeszcze kazał w ramach kary dla kierowcy spędzić przy naprawie czas, w jakim będą wykonywali swoją pracę robotnicy. A niech ma nauczkę za to, że jeździł jak nie powinien. A tak poważnie, to dobrze, że nie rozwalili ci bramy, bo tutaj to już większa robota.
#2016-01-04 13:56:47 

Jarecki8745

Użytkownik

Szczególny problem miałbyś z bramą. W Poznaniu bramy przesuwne naprawia tylko kilka firm, które posiadają do tego odpowiedni sprzęt. Gdyby twoja uległa zniszczeniu to pewnie skuteczniejszą metodą byłaby całkowita wymiana samej bramy i osprzętu elektronicznego, jeśli taki miałeś zamontowany.
#2016-01-04 14:45:25 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

O ile wiem, spawaniem w Poznaniu zajmuje się co najmniej kilka firm godnych zaufania. Musisz ich zapytać o kosztorys i harmonogram prac. Z tego co wiem, to oni wymieniają gotowe już panele na nowe. Tak się robi w przypadku strat związanych ze zdarzeniami komunikacyjnymi. Przecież nie możesz być stratny na wartości całego płotu. Zapłaciłeś wcześniej za nowe elementy i takie powinieneś przecież mieć. W razie czego służę pomocą w kwestiach formalnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015