#2016-01-06 22:08:26 

Doroteczka

Użytkownik

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu mój mąż unika ze mną intymnego kontaktu i nie wiem dlaczego. Kilka razy podczas stosunku on doszedł zbyt wcześnie, tzn. po kilku minutach współżycia. Martwię się, że to może być problem z jego potencją, dlatego chciałam zapytać czy ktoś orientuje się w zakresie sposobów walczenia z przedwczesnym wytryskiem u mężczyzny? Bardzo mi zależy żeby odbudować nasze życie seksualne.
#2016-01-06 23:06:44 

ZaznamRadości

Użytkownik

Kochana, jeżeli twój mąż jest, nazwijmy to w statecznym wieku, to nie jest to nowość i będzie się powtarzało. Taka męska natura, że kiedy są młodzi i jurni to nie dają nam odetchnąć, a później wszystko się zmienia. Nie przejmuj się i zaakceptuj to.
#2016-01-06 23:37:40 

Doroteczka

Użytkownik

Ale ja chcę walczyć o swoje małżeństwo…
#2016-01-07 01:40:47 

CiężkiJohn

Użytkownik

Może po prostu go nie pociągasz, albo znalazł sobie kogoś innego. Takie rzeczy się zdarzają i nic na to nie poradzisz. Nie ma co od razu zwalać winy na potencję. Ubierz się dla niego ładnie, wprowadź urozmaicenie do waszego życia i zobacz co się będzie działo dalej.
#2016-01-07 03:56:19 

Doroteczka

Użytkownik

Już tego próbowałam. Mąż jest rozdrażniony kiedy tylko zaczynam temat naszego współżycia. Zrobił się sfrustrowany i agresywny, nie chce nawet rozmawiać. Martwię się o niego.
#2016-01-07 06:00:21 

Prymata

Użytkownik

Może sobie kogoś znalazł i niepotrzebnie się przejmujesz jego zdrowiem i seksualnością. Jak inna się nim zajmuje, to ty już nie jesteś potrzebna. Jak to mówią cudzy chleb lepiej smakuje.
#2016-01-07 08:27:06 

GorącyK

Użytkownik

Dbaj o męża i wspieraj go. Problem o którym piszesz dotyka wielu mężczyzn, ważne żeby wówczas na nich nie napierać, nie rozdrapywać tego. Twój mąż na pewno to doceni, ale musisz wiedzieć, że ten kłopot może rozwiązać tylko on sam.
#2016-01-07 09:42:41 

Puszczyk

Użytkownik

Najlepiej byłoby, gdyby mąż poszedł do lekarza. Sam się o tym przekonałem. Jeżeli chcecie popróbowac z leczeniem to myślę, że na sam początek specjalne ćwiczenia, możecie je wykonywać razem :) albo psychoterapia, bo może się okazać, że tto wystarczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015