#2016-01-18 04:29:58 

Laminowana

Użytkownik

Witam. Wybieramy się na trzy tygodnie na Islandię z moją przyjaciółką. Znalazłam na internecie przewodnik "Filip Dutkowski Przewodnik ilustrowany" i jakoś od razu mi się spodobał, ale nie wiem czy to dobry wybór jak na pierwsza wyprawę na Islandię? Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego przewodnika?
#2016-01-18 05:39:57 

Widzi-misie

Użytkownik

Oj tego niestety nie znam... Ja jechałam z "Islandia. Travelbook. Adam Kaczuba" i ten ci mogę polecić, bo mi się bardzo dobrze sprawdził. Ogólnie trzy tygodnie to bardzo dużo czasu jak na pierwszy raz więc powinna wam się wycieczka bardzo dobrze udać :) Polecam też nauczyć się kilku podstawowych słów po islandzku, bo oni uwielbiają kiedy ktoś się z nimi próbuje dogadać ich językiem :D Serio doceniają starania :)
#2016-01-18 07:56:01 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Jeśli chodzi wybór przewodników dla turystów i Islandię, to sam nie wiem, czy jest jakaś pozycja, która by oddawała jak tam jest :D Może spróbujcie bardziej spontanicznie do tego podejść i samemu stworzyć tą przygodę, a nie bazować na czyjejś? Oczywiście to zależy od tego jak lubicie podróżować i czy jesteście z tych "odważnych" czy raczej idących wytartymi szlakami ;)
#2016-01-18 08:16:57 

Krawężnik

Użytkownik

Ja na Islandii byłem kilka razy i polecam poszukać jakieś blogi związane z tym tematem. Tam ludzie opisują co ich zaskoczyło, co ich zauroczyło i ja bazowałem na takich relacjach i jeździłem własnie do tych miejsc :) Przeszukajcie google w poszukianiu blogów o Islandii :)
#2016-01-18 09:03:33 

Laminowana

Użytkownik

Trafiłam faktycznie na kilka blogów, ale chciałam mieć coś fiycznie w ręce jak już staniemy na wyspie :P zastanawiam się na tym Travelbookiem, wygląda nieźle :) Może uda mi się go dorwać w jakiejś księgarni, żeby przekartkować :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015