#2016-01-19 02:56:29 

Doroteczka

Użytkownik

Kupiłam z mężem duża działkę. Jest ona wielkości normalnej działki budowlanej, ale na razie nie mamy środków, żeby postawić tam dom. Postanowiliśmy, że przerobimy ją na działkę rekreacyjną i będziemy jej używać dopóki nie dorobimy się własnego domku. Szukam firmy, która ma w ofercie betonowe elementy wykończeniowe.
#2016-01-19 04:52:33 

Krzyczata

Użytkownik

Nie wiem o co dokładnie chodzi z tymi elementami wykończeniowymi, ale ja kupowałam w internecie ozdobne kule ogrodowe. Jeżeli o takim czymś mówisz to postaram się znaleźć stronę na której to znalazłam. Jest tego cała masa w internecie. Jak tylko znajdę to edytuję post.
#2016-01-19 05:49:13 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Elementy dekoracyjne to swoją drogą. Bardziej interesują mnie takie płytki betonowe co układa się z nich dróżkę na trawie. Ostatnio mąż patrzył za betonowym grillem ogrodowym i na tej samej stronie były też takie płytki. Dodatkowo szukam też palisad, bo teren zielony będzie troszkę wyżej niż reszta.
#2016-01-19 08:06:46 

Jarecki8745

Użytkownik

Jeżeli wpiszesz sobie w wyszukiwarce „betonowe elementy do ogrodu” znajdziesz całą masę stron internetowych. Mi najbardziej podobała się oferta firmy z Prudnika. Bez problemu znajdziesz namiary na tą firmę. Bardzo szybko dostarczyli mi wszystko, dobra jakość i wykonanie. Jak by nie patrzeć używam ich produktów już kilka lat. Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego to mogę ci śmiało polecić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015