#2016-01-19 04:00:23 

ZaznamRadości

Użytkownik

W końcu dysponuję własnym przydomowym ogrodem, o którym marzyłam całe życie i chcę go jakoś ciekawie urządzić. Maż oczywiście obstaje przy budowie małej wędzarni i grilla, ja chciałabym postawić jakąś letnią altanę i coś jeszcze. Tylko co? Co wy umieszczacie w swoich przydomowych ogrodach?
#2016-01-19 06:15:37 

GorącyK

Użytkownik

Dla mnie podstawa to basen. Najlepiej jakiś dmuchany, bo po zakończeniu sezonu bez problemu można go złożyć i schować w garażu. Oczywiście grill to także obowiązek. Najlepszy rozwiązanie to właśnie zabudowany grill, bo tak jest najwygodniej. Nie trzeba go co chwilę składać i rozkładać. Ważne tylko, by taki murowany grill posiadał wyciągany ruszt. W ten sposób będzie można go bez trudu czyścić z tłuszczu i sadzy. A co do wędzarni to jak kto lubi. Teraz bez trudu można dokupić różne akcesoria do wędzenia tj. termometry, haki do wędzenia wędlin i metalowe rurki, na których można je zawiesić i wiele innych drobiazgów, dlatego pozostaje sama zabawa w wędzenie – nie trzeba się martwić o własnoręczne konstruowanie tego typu przedmiotów.
#2016-01-19 06:37:52 

GraczLiścia

Użytkownik

Tez marze o wlasnym ogrodzie wlasnie z takom pienkna altanom wsrod krzewow i kwiatow. Niestety puki co kredyt przywiazał mnie do mieszkania w miescie.
#2016-01-19 08:21:55 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Ja osobiście zrezygnowałaby z murowanego grilla, chyba że jesteście fanami grillowania. W jego miejsce postawiłabym na jakąś huśtawkę, bo to zawsze kojarzy mi się z bajkowym ogrodem pełnym magii i dziecięcego śmiechu.
#2016-01-19 08:52:32 

Krzyczata

Użytkownik

Według mnie podstawa to jakaś zadaszona weranda wyposażona w wygodną ławeczkę i stoli plus jakieś dodatki typu podręczny metalowy wieszaczek, na którym można powiesić kurtkę czy bluzę – najlepiej kuty lub nierdzewny, tak by szybko nie pokrył się rdzą, rabaty kwiatowe, huśtawka lub piaskownica dla dzieci i to w zasadzie moim zdaniem w pełni wystarczy.
#2016-01-19 11:50:21 

Krawężnik

Użytkownik

Twoj facet ma racje. Trzeba stawiac to co się naprawde przyda. Zabudowany gril to super sprawa, bo mozna grilować nawet przy niepogodzie, a i z wlasnorecznie przygotowanych wendlin tez z pewnoscia bedziesz zadowolona, bo nic nie dorowna im w smaku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015