#2016-02-03 04:44:57 

Laminowana

Użytkownik

Mój problem wydaje się być nieskomplikowany. Może pokrótce go opiszę. Musze stworzyć firmowe portfolio na bazie filmu korporacyjnego, nie jest to jakieś szczególne zagadnienie w którym się faworyzuję, dlatego wychodzę z zapytaniem do Was forumowicze, od czego zacząć robić taki film?
#2016-02-03 06:03:04 

Doroteczka

Użytkownik

Witaj, a w czym tu problem wybierz jakieś dobre studio graficzne i pracuj nad projektem. Samodzielnie, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i oprogramowania to raczej trudno ci będzie to zrobić. Na twoim miejscu rozejrzałabym się w Internecie za jakąś dobra firmą reklamową, bo oni nietylko spotami telewizyjnymi się zajmują.
#2016-02-03 08:12:30 

Puszczyk

Użytkownik

O ile dobrze kojarzę spoty filmowe korporacyjne to coś na wzór zaprezentowania danej firmy pod kątem usług, osiągnięć i doświadczenia? Jeśli tak to myślę, że firmy reklamowe zrobią to najlepiej.
#2016-02-03 10:01:17 

BeataX

Użytkownik

Tak kolego, to coś w ten deseń. Powracając do tematu najlepiej jest jednak zaufać komuś doświadczonemu. Jeśli miałabym polecać to wybrałabym firmę Woodpecker MP widziałam ich stronę, doświadczenie, mało tego wypromowali marki, które chyba my wszyscy znamy, o filmach instruktażowych też było wspomniane.
#2016-02-03 10:13:36 

Jarecki8745

Użytkownik

Witajcie, znam firmę, którą wymieniłaś, są naprawdę dobrzy w tym co robia. Jeśli mowa o filmie instruktażowym, bhp czy korporacyjnym wziąłbym pod uwagę tworzenie animacji trójwymiarowej, wydaje mi się, że jest to również ciekawy pomysł na pokazanie swojej działalności od początku jej trwania po dzisiejsze osiągnięcia. Przynajmniej ja bym w taki sposób wypromował swoja firmę. Najlepiej też uwzględnić taki filmik na swojej stronie, aby oglądający mieli porównanie co się w firmie zmieniło, jak zaczynaliście i tym podobne.

#2016-02-03 10:56:58 

Prymata

Użytkownik

Hej, a nie lepiej to zrobić wykorzystując slajdy zdjęć? Małym kosztem można pokazać to co najważniejsze z życia fimry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015