#2016-02-15 04:29:08 

CiężkiJohn

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Zastanawiam się nad zakupem instalacji do uzdatniania wody ze studni, jakie zalety, a jakie wady zauważyliście w korzystaniu z takiej maszynki? Zależy mi żeby woda była czystsza, ale nie chciałbym żeby zmieniła swój smak, zapach itd. Oczywiście nie chciałbym też wydawać zbyt wielu pieniedzy wiec jeśli mozecie cos polecic to raczej w takiej sredniej cenie.
#2016-02-15 04:58:18 

Doroteczka

Użytkownik

Hej, co prawda nie mam uzdatniania wody bo mieszkam w bloku, ale się wypowiem :D. Narzekałam na bardzo brudną wodę i za namową koleżanki kupiłam lampę ultrafioletową do wody. Inwestycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bo koszty utrzymania są bardzo niskie, a jakość wody bardzo się poprawiła. Nie zmienił się zapach i konsystencja, ale czuć że jest inna, bardziej przyjemna. Pozdrawiam.
#2016-02-15 07:47:23 

ZaznamRadości

Użytkownik

Ja zawsze kupowałam węglowe filtry do wody pitnej i spisywały się świetnie. Poza tym mam uzdatniacz wody i stwierdzam, że smak zmienił się na plus, bo jest bardziej łagodna. Koszty eksploatacji również są niewysokie, więc mogę polecić kazdemu kto chce miec zdrową i czystą wodę w domu. Pozdrawiam.
#2016-02-15 09:58:51 

CiężkiJohn

Użytkownik

Ok, dzięki za opinie i również pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015