#2016-02-22 02:15:58 

Krzyczata

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Mława

Wiek: 23

Aktualnie zajmuje sie wychowaniem dziecka i nie pracuje, ale mam troszke wolnego czasu. Mysle nad otwarciem internetowego sklepu odziezowego, kiedys pracowalam jako sprzedawczyni w butiku i znam się na tym znam. Zastanawiam sie jednak jak rozwiazac sprawe dostaw towaru. Podobno teraz nie musze kupić towaru, zeby pozniej go sprzedawac. Wystarczy dogadac sie z hurtowniom i ona z automatu realizuje moje zamowienia i wysyla towar do adresata. Czy to prawda?
#2016-02-22 03:59:24 

GorącyK

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Tak, teraz nie ma z tym problemu. Powiem więcej, praktycznie każdy kto prowadzi internetowy biznes korzysta z tej opcji, bo zwyczajnie nie musi ponosić kosztów związanych z kupnem większej ilości towaru. Zwyczajnie zarabia na pośrednictwie, zadawalając się określoną marżą. A jak szukasz konkretnej hurtowni to sprawdź Patria Mardini. Oni mają bogaty asortyment odzieży męskiej i damskiej, a do tego handlują butami i różnymi dodatkami tj. paski czy czapki.
#2016-02-22 06:57:02 

GraczLiścia

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Hel

Wiek: 38

To o czym piszesz, to integracja sklepu z hurtownią. Klient składa zamówienie, ono z automatu trafia do hurtowni, hurtownia wysyła towar do zamawiającego. Zamawiający płaci tobie ty hurtowni. Jedyny minus to zwroty, bo te trafiają do ciebie, a nie do hurtowni.
#2016-02-22 08:36:20 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Nidzica

Wiek: 24

Teraz na rynku jest mnóstwo różnych internetowych hurtowni, a którą wybierzesz to zależy od tego czym konkretnie chcesz handlować. Jeśli spodniami to szukasz hurtowni ze spodniami, jeśli bielizną, to hurtowni bielizny, jeśli obuwiem to hurtowni obuwniczej itd. Oczywiście większość hurtowni nie ogranicza się do jednego typu asortymentu, ale warto posprawdzać przynajmniej kilka różnych, by znaleźć hurtownię z najlepszymi cenami.
#2016-02-22 10:06:48 

Krawężnik

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Chorzów

Wiek: 50

A czym chcesz handlować konkretnie? Jeśli koszulkami, to duży asortyment tego typu produktów znajdziesz na http://mardini.pl/pl/c/T-Shirty/27. Nie wiem jak z cenami, ale przecież w hurtowniach zawsze jest taniej niż w sklepach. Doliczysz do produktu jakąś własną marżę i będziesz zarabiać. Na koszulki najłatwiej znaleźć nabywców, poza tym najmniej jest zwrotów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015