#2016-02-28 23:56:10 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Cześć, witam. Moja babcia ma niedługo urodziny. Są to okrągłe osiemdziesiąte urodziny, dlatego chcemy je świętować w sposób szczególny. Babcia nieźle się trzyma jak na swój wiek, odżywia się zdrowo, dba o zwierzęta, a nawet o aktywność fizyczną. Chcemy zrobić jej jakiś prezent, razem z braćmi, ale nie mamy pomysłu. Co można kupić dla starszej osoby?
#2016-02-29 00:07:29 

Puszczyk

Użytkownik

Tylko podczas urodzin nie zaśpiewajcie ‘’sto lat’’ :p.
#2016-02-29 00:59:54 

Krawężnik

Użytkownik

A co ona lubi? Wspomniałaś, że zdrowo się odżywa, dba o zwierzęta i o aktywność fizyczną. Ciężarków czy roweru jej raczej nie kupisz, jak kupisz gadżet dla zwierzaka, to będzie prezent dla zwierzaka a nie dla babci :). Więc też odpada. Jedzenie to chyba nienajlepszy pomysł, chyba że słodycze, a słodyczy babcia na pewno nie je. Też nie wiedziałbym co kupić. Współczuję.
#2016-02-29 03:32:25 

Prymata

Użytkownik

Babcie mają to do siebie że dużo czasu spędzają w kuchni, zwłaszcza, gdy spodziewają się gości. Zawsze proponują dokładki, dolewki, wskutek czego wychodzimy od babci ważąc pięć kilogramów więcej :D. Przynajmniej u mnie tak było. Więc może coś do kuchni?
#2016-02-29 06:25:15 

ZaznamRadości

Użytkownik

Akcesoria do kuchni to świetny pomysł. Ja postawiłabym na porcelanę. Spójrz pod ten link: http://sklep.porcelana.com.pl/produkt/filizanki_kubki.html. Elegancka filiżanka porcelanowa będzie prezentem odpowiednim dla każdego.
#2016-02-29 08:37:58 

Doroteczka

Użytkownik

Filiżanka to fajny prezent i ogólnie dobry pomysł, ale raczej skromnie. Możesz do tego dorzucić jeszcze coś.
#2016-02-29 10:29:26 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Może by tak kupić od razu cały zestaw? http://sklep.porcelana.com.pl/produkt/zestaw_do_herbaty.html. Na pewno będzie zadowolona z tego, że będzie miała z czym ugościć przybywających. Taki prezent jest tez na pewno bardzo elegancki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015