#2016-03-15 04:53:43 

CiężkiJohn

Użytkownik

Witam. Gdzie można tanio przez internet nabyć dobrej jakości odzież dla niemowląt? Mamy z żoną bliźniaczki, więc to ważne, by te ciuszki nie były drogie. Nie ma przebacz, w naszym przypadku wszystko trzeba brać x2. Macie jakieś sprawdzone sklepy? Z góry dzięki za odpowiedź. Aha, żadne tandetne róże nie wchodzą w grę.
#2016-03-15 06:33:29 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Hehe, zawsze miło mi się czyta takie wpisy od tatusiów, bo to znak, że są zaangażowani i zainteresowani dobrem maluszków :) spróbuj na wyprawkowy.pl poszukać czegoś, mają dużo wzorów, które nie rażą w oczy. Ceny też w porządku.
#2016-03-15 07:59:29 

CiężkiJohn

Użytkownik

A jak z innymi akcesoriami dziecięcymi u nich? Wiadomo, kupujemy ich na tony, to warto by raczej zbiorczo zamawiać w jednej paczce, na przesyłce się oszczędza.
#2016-03-15 09:05:36 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Szukasz czegoś konkretnego, bo może będę umiała doradzić? Moim zdaniem to jeden z nielicznych sklepów, w których akcesoriów niemowlęcych naprawdę masz od groma. Od laktatorów, przez ubranka, po kosmetyki dziecięce. Ja tam jak mam więcej rzeczy do kupienia, to kupuję u nich, nie muszę potem sama tachać zakupów do domu. Jeszcze czasem dla stałych klientów jakieś fajne zniżki dorzucają do zamówienia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015