#2016-03-18 04:07:37 

Stallion

Użytkownik

Cześć. Czy wiecie może, gdzie w Poznaniu rolety Sundeco można znaleźć? Bardzo mi się takie podobają, a ja to nie wiem, gdzie szukać. Szukam właśnie nowych rolet do mieszkania no i bardzo bym chciał, by to były właśnie tej firmy. Innych nie mam zamiaru brać, bo już wiele razy się natknąłem, a wiem, że te będą zrobione bardzo dobrze.

#2016-03-18 06:45:57 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Eeee.. to może po prostu poszukaj w internecie? Gwarantuje Ci, że to nie boli, a znaleźć możesz bardzo szybko. Trochę własnej inwencji proponuję, a nie wysługiwania się na forum do takich podstawowych spraw.
#2016-03-18 07:28:13 

Krawężnik

Użytkownik

Oczywiście, że w Poznaniu można te rolety znaleźć, trzeba tylko troszkę poszukać, jak kolega wyżej mówi. A jakie te rolety chcesz? Na jakim rodzaju Ci zależy?
#2016-03-18 09:21:16 

Stallion

Użytkownik

Myślałem o roletach materiałowych od firmy Sundeco, ale właściwie to jestem otwarty na różne propozycje i mogę przemyśleć różne inne rodzaje też, jeśli tylko będą w moim przedziale cenowym. A jakie jeszcze inne są?

#2016-03-18 11:42:33 

Krawężnik

Użytkownik

No możesz sobie kupić plisy, rolety drewniane, rolety typu dzień-noc, żaluzje. No teraz jest taki wybór, że nie tylko materiałowe są w sklepach, ale też sporo innych do wyboru. Poszperaj sobie, popatrz, powybieraj. Na pewno coś znajdziesz.
#2016-03-18 13:50:15 

Stallion

Użytkownik

Widze, widzę, że właśnie wybór jest teraz dość spory. No ale ja chyba skromnie pozostanę przy tych materiałowych. Używam rolet tylko na noc, a w dzień wolę mieć wszystko odsłonięte, więc takie mi w zupełności wystarczą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015