#2016-03-24 07:57:20 

BeataX

Użytkownik

Heja wam, potrzebuję zrzucić troche wagi przed operacją, bo lekarz zalecił, jednak moim problemem jest moja alergia na gluten. Jest ona dość poważna, więc zjedzenie kawałka pełnoziarnistego chleba raz na jakiś czas nie wchodzi w grę, potrzebuję naprawdę rygostycznej pod tym względem diety. Czy ktoś kiedyś korzystał z diety pudełkowej? Czy moze polecić takie rozwiązanie? Chodzi o Poznan catering ma być zdrowy a koszty nie grają roli bo jest to część leczenia a bez utraty wagi nie będę mogła przystąpić do operacji.
#2016-03-24 08:40:22 

Krzyczata

Użytkownik

Bardzo mi przykro, że jesteś w takej sytuacji, mam nadzieje, że szybko wrócisz do zdrowia. Ile masz czasu na utratę wagi?
#2016-03-24 08:57:08 

BeataX

Użytkownik

Od 4 do 6 miesięcy. Do zrzucenia może nie jest jakoś specjalnie dużo, bo 16 kilogramów, ale jest to niestety warunek konieczny.
#2016-03-24 09:51:19 

CiężkiJohn

Użytkownik

Ja jeszcze pół roku temu byłem w sytuacji kiedy bylem pod ścianą i albo miałem zrzucić i rozpocząć leczenie otyłości, albo koniec, szedłem w bardzo złą stronę. Skorzystałem z dietetycznego cateringu. Nie zrozum mnie źle, jeszcze bardzo długa droga przede mną, bo mam do przepracowania kupę kilogramów i pewne sprawy psychologiczne, ale jedzenie od nich pomogło mi utrzymać motywację. Lenistwo nie było już wymówką, nie mogłem już zamawiaćfast foodów tylko dlatego, że nie chciało mi się gotować. Zdrowe jedzenie było i trzeba było je zjeść.
#2016-03-24 11:48:47 

BeataX

Użytkownik

Co za historia... Cieszę się, że tobie się udaje i obyś miał dalej taką wolę wyjścia z tej sytuacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015