#2016-03-25 07:00:42 

CiężkiJohn

Użytkownik

witam zastanawiam sie mocno gdzie założyć działalność tak żeby być zadowolonym myśle o lokalizacji w okolicach Mysłowic możę Gliwic w każdym razie wszedzi tam gdzie znajde dobrego ksiegowego bo przede wszystkim zalezy mi nadobrej obsludze prawnej rachunkowej i zeby wszystko bylo na miejscu bo ja lubie systematycznie
#2016-03-25 08:28:32 

Jarecki8745

Użytkownik

Wiesz co wejdź sobie na strone taxhome.com.pl bo tak sie sklada ze istnieje taka firma która ma kilka biur w tych okolicach i sa o niej bardzo dobre opiniei. znajomi korzystają ja jeszcze nie bo nie mam działalnosći hehe no ale serio wszyscy zadowoleni
#2016-03-25 09:01:38 

Stallion

Użytkownik

tak to prawda to biuro rachunkowe mamy na naszym terenie akurat dobre. dla mnie robili jakiś czas temu badanie sprawozdania finansowego bo mialem co do niego wątpliwości. i mialem racje bo bardzo szybko znalexli nie prawidłowosci. co mnie bardzo ucieszylo bo bylo widac ze przenikliwe chlopaki i dobre do tej roboty. polecam 10/10
#2016-03-25 11:39:58 

Krawężnik

Użytkownik

No a Czeladź też ma ich oddział i też tylko coraz wiecej klientow zbieraja ktorzy odchodza od swoich starych uslugodawcow bo tam maja lepiej. ksiegowosc uwazam do tego trzeba miec serce a oni maja i dlaego tak to dobrze idzie. i z tego co wiem wszystkie rozliczenia kadrowe dla pracownikow itp tez robia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015