#2016-03-31 03:51:20 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Witam. Czy ktoś z Was wie może, gdzie mogę kupić meble do ogrodu drewniane? Bo byłam już w bardzo wielu sklepach, ale wszędzie to tylko mają plastikowe. A tego nie chcę, bo już jedne miałam, ale wszystko się połamało i teraz stoi schowane w garażu, nie wiem, co dalej z tym zrobić. Kleić? Wyrzucić chyba. A wiem, że drewniane są porządne i takie właśnie bym chciała teraz mieć w swoim ogródku. Polecicie coś fajnego dla mnie?

#2016-03-31 06:22:26 

Gromznieba

Użytkownik

Cześć. :) Jak szukasz mebli drewnianych do ogrodu, to polecam tylko ten sklep, co masz tu w linku http://ogrodowe.teakowemeble.pl/. Gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona. Lepszych mebli na pewno nie znajdziesz, bo to taka wyjątkowa firma, co to tylko najlepsze meble robi i sprzedaje. Więc jak chcesz mieć dobry sprzęt, to nawet się nie zastanawiaj, tylko tam klikaj i wybieraj dla siebie to, co Ci się spodoba. A spodoba Ci się na pewno, więc do roboty! :D
#2016-03-31 06:55:35 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

O, dzięki. Super to wszytsko tam wygląda, ale widze, że to takie ekskluzywne jest, a nie wiem, czy mnie na to stać. Ja to bym chciała jakieś trwałe krzesła ogrodowe we Wrocławiu. Chociaż… Może pomyślę….
#2016-03-31 07:29:28 

Gromznieba

Użytkownik

no fakt, są ekskluzywne, ale pomyśl sobie, że jak raz kupisz, to będziesz miała na długie lata, więc wyjdzie na to samo, jakbyś co chwilę miała kupować takie słabej jakości, które się niszczą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015