#2016-03-31 01:56:26 

Jarecki8745

Użytkownik

cześć, nie wiem co już robić. W zeszłym roku posuł mi się ząb, za nim za raz drugi. Jeszcze nie zdążyłem dobrze wyleczyć jednego – bo dwa razy miałem zatruwanego zęba, a już następny dał znać o sobie. Zupełnie nie wiem kiedy się tak zapuściłem. Czy będzie ktoś mógł mi podpowiedzieć cos na temat leczenia, może jednak powienem wziąć na cel protezę?
#2016-03-31 02:26:19 

GorącyK

Użytkownik

Cześć. To zalezy ile masz zębów do zrobienia. Jak większość nadaje się do wyleczenia, to znaczy zęby nie są martwe wówczas lecz ile wlezie, bo proteza z tego co słyszałem to na prawdę nic przyjemnego w użytkowaniu. Można tez pomyśleć o implantach, ale nie każdego na to stać.
#2016-03-31 04:39:35 

ZaznamRadości

Użytkownik

czesc wam, ja tez mam ten sam problem. Zastanawiam się czy znajdę odpowiedniego specjalistę, moje obecne lokum to Warszawa dentysta z doświadczeniem i z dobrym znieczuleniem byłby dla mnie najlepsza opcja.
#2016-03-31 05:33:05 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Witajcie. Kochani jak wam się psują zęby to pierwsze co to nie ma co mysleć o protezie tylko leczyć swoje naturalne ząbki póki się w ogóle da. Na protezę czas powinien przyjść na końcu, kiedy zęby będą na tyle uszkodzone, że nie będzie sensu ich leczyć. Nie róbcie z siebie na siłę emerytów skoro macie pewnie po dwadzieścia lat.
#2016-03-31 06:12:22 

Krawężnik

Użytkownik

Znalazła się ekspertka od emerytów. Ja ci doradzę implanty niby drogie, ale jak co jakiś czas zrobisz sobie jednego, to potem będziesz smiał się innym w twarz. Moja kumpela tak robiła, miała paskudne zęby, ale co 3-4 miechy robiła sobie jeden implant i teraz ma najładniejsze zęby.
#2016-03-31 06:33:15 

Jarecki8745

Użytkownik

Powiadacie, że implanty a ile w ogóle takie coś kosztuje?
#2016-03-31 08:46:25 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Implanty są drogie,nawet bardzo drogie. Implantologia jak na moje jest za droga, to nawet kilka tysięcy złotych. Ale robisz jak uważasz za słuszne, ja bym mimo wszystko leczyła zęby, Anie decydowała się na ciała obce.
#2016-03-31 09:35:24 

BeataX

Użytkownik

Witajcie. Ja natomiast muszę skorzystać z opcji sztucznych zębów, moje zęby nie nadawały się do leczenia. Pomogła mi dobra protetyka stomatologiczna Warszawa w tym mieście się leczyłam i robiłam odlew, dziś mam częściową protezę czego nie żałuję, aczkolwiek racja na początku trudno się przyzwyczaić, i te odruchy wymiotne…ale wszystko jest do opanowania. A proteza nie była droga kosztowała mnie 1700zł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015