#2016-04-05 23:18:18 

Jarecki8745

Użytkownik

Cześć. Jestem początkujący w temacie więc wybaczcie mi różne dziwne pytania i niewiedzę. Szukam liquidów do e papierosa, ale chciałbym kupić je w sprawdzonym sklepie, który sprzedaje porządne wyroby z czystej nikotyny. Druga rzecz jest taka że słyszałem również o liquidach bez nikotyny i czy to jest prawdą i można gdzieś coś takiego dostać?
#2016-04-06 01:36:05 

Krzyczata

Użytkownik

Spokojnie, gdzies przeciez musisz sie dowiedziec podstaw a sama dobrze wiem ze z cudzych dyskusji albo artykułów czasem nie da sie za wiele wyniesc. Co do liquidów to polecam Ci zajrzeć tu: http://e-mbj.com/8-e-liquidy bo mają fajną ofertę, a Ty masz pewność że dostajesz dobry produkt. Oczywiście są również beznikotynowe ale nigdy ich nie kupowałam więc może ktoś inny pomoże.
#2016-04-06 04:34:41 

Gromznieba

Użytkownik

witam, szukam kilku części więc trochę podkradnę temat, przede wszystkim potrzebna mi grzalka do e papierosa widzę że w tym sklepie mają coś takiego na stanie ale pytanie jak z jakością, bo również nie bardzo się orientuję w markach itd.
#2016-04-06 06:27:08 

GorącyK

Użytkownik

Możesz brać w ciemno, bo ten sklep od lat zajmuje się sprzedażą takich rzeczy i ma chyba największe doświadczenie w branży i bardzo konkurencyjne ceny. Powodzenia z wymianą grzałki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015