#2016-04-07 03:31:04 

GorącyK

Użytkownik

Jestem świadkiem na weselu mojego przyjaciela i chciałbym mu pomóc w znalezieniu sali. Słyszałem że słowa sala bankietowo-weselna Warszawa i tanio, to niemożliwa kombinacja dlatego chciałbym Was spytać czy moglibyście coś polecić, bo nie jestem rodowitym Warszawiakiem.

#2016-04-07 05:23:31 

FiołkowaDama

Użytkownik

Mało kto jest rodowitym Warszawiakiem w obecnych czasach :). Tak czy inaczej mieszkam tu już bardzo długo i kiedyś miałam przyjemność nocować nad jeziorem Zegrzyńskim w pieknym hotelu o wysokim standardzie. Mąż zorganizował nam taki krótki wyjazd rocznicowy. Była tam takze sala weselna wiec jak mniemam zajmuja sie tez takimi rzeczami, a obiekt nazywa się Bella Donna i szczerze go polecam :)
#2016-04-07 07:20:47 

Jarecki8745

Użytkownik

Byłem tam na weselu i bardzo miło wspominam zabawę. Piękne strony, dobra kuchnia i sporo miejsca do tańczenia - tyle pamiętam na pewno a reszta trochę mi się plącze więc impreza musiała być dobra :P. A tak szczerze to miejsce jest godne polecenia i potrafi zaczarować do tego stopnia że wraz z moja narzeczona planujemy tez zrobic tam przyjecie.
#2016-04-07 07:32:53 

GorącyK

Użytkownik

Bardzo dziekuje za wypowiedzi. Przejrzałem zdjęcia i rzeczywiście jest tam pięknie. W przyszłym tygodniu zapewne się tam wybiorę i dowiem co i jak :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015