#2016-04-08 01:30:32 

FiołkowaDama

Użytkownik

Hej wam, idę niedługo na baby shower do kuzynki i chcę im kupić coś co im się na pewno przyda dla dziecka, ale równiez będzie bardzo ładne. Niby pieluchy słyszałam, że są super, ale ja wiem, że wszyscy je przyniosą, więc wolałabym jednak coś innego. Co proponujecie? Co wy byście chicały dostać?
#2016-04-08 04:05:42 

Laminowana

Użytkownik

Być może coś do pokoiku dla dziecka? Cos, co będzie im pasowało, być może wiesz jaki mają motyw w sypialni malucha? Możesz np na podstawie tego dobrać jakąś ładną lampkę Heico, spokojnie kupisz ją w sklepie internetowym i przyjdzie albo do ciebie albo do kuzynki.
#2016-04-08 06:31:25 

FiołkowaDama

Użytkownik

Lampka to niezły pomysł, rzeczywiśćie na pewno przydatne i ładne. To się jeszcze podpytam kuzynki na pewno jakie kolory planują miec w pokoiku. A ty miałaś taką imprezę dla sebie? Co dostałaś?
#2016-04-08 09:01:43 

Laminowana

Użytkownik

Ja poprosiłam, żeby wszyscy kupili coś co się przyda później dla dzieci, bo wiedziałam, że wiek niemowlęcy czyli pierwszy rok mam zapewniony. Nasi rodzice nakupili tego tyle, że głowa bolała. Ale najładniejsze i najbardziej urocze były groszkowe talerzyki i kubeczki czyli taka mini zastawa dla dziecka. To mi się wydało takie dorosłe. No i teraz rzeczywiście korzysta.
#2016-04-08 10:36:06 

FiołkowaDama

Użytkownik

To też rozważę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015