#2016-04-13 05:36:57 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Cześć wam, drodzy forumowicze-budowlańcy i samozwańczy dekoratorzy wnętrz! :D Marzy mi się wymiana płytek w łazience i pomyślałam, że sprawdziłyby się u mnie ceramiczne w jasnym kolorze (biel, beż, śmietankowy). Teraz tylko pozostaje pytanie, gdzie takie kupić, bym nie poszła z torbami? Widziałam, że płytki ceramiczne tanie nie są. Mieszkam w Poznaniu.
#2016-04-13 06:01:27 

Laminowana

Użytkownik

U siebie położyłam w łazience (nie sama heh, budowlańców miałam) gres, tzn. płytki ceramiczne gresowe, bo są trwalsze niż takie zwykłe. Co oznacza, że nie potłuką się, jak upuścisz coś na nie, nie powinno być też rys i innych uszkodzeń. Tutaj obejrzyj sobie te jasne opcje kolorystyczne: http://www.giantlazienki.pl/kafelki-plytki-ceramiczne-gresowe . Kupowałam właśnie w tym sklepie i jestem zadowolona. Cena nie była zaporowa, zawsze możesz też ponegocjować, jeśli to na większą powierzchnię. Moja łazienka jest malutka, dlatego głównie brałam jasne płytki. Dzięki temu przestrzeń wydaje się teraz większa.
#2016-04-13 07:27:27 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Serdecznie dziękuję za linka! Przepiękne są te płytki, szczególnie te Perla 60X60, kompletnie skradły moje serce. Muszę je zamówić, innych już sobie nie wyobrażam mieć:)!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015