#2016-04-13 03:14:42 

BeataX

Użytkownik

Cześć Wam. Ostatnio wraz z moim ukochanym pomyślałam, że może wyjedziemy do Holandii we dwoje, wspólnie do pracy.. wpisywaliśmy w przeglądarkę praca Holandia dla par i udało nam się odnaleźć parę interesujących ofert pracy.. i teraz pytanie, co myślicie o takich wyjazdach we dwoje? Macie jakieś doświadczenie w tym kierunku?
#2016-04-13 05:09:24 

Gromznieba

Użytkownik

ja regularnie jeżdżę z moją dziewczyną na zbiory do Niemiec i w ogóle nie narzekamy. Takie wyjazdy bardzo zbliżają, bo trud pracy hartuje i dodaje trwałych fundamentów do związku. Poza tym, inaczej wygląda takie randkowanie, a inaczej mieszkanie razem, wspólna praca itp. Według mnie warto, nawet dla tego, żeby się lepiej poznać i zobaczyć jak sobie radzicie oboje w takich sytuacjach.
#2016-04-13 06:48:29 

BeataX

Użytkownik

Bardziej myślałam, co myślicie o takich wyjazdach, czy są pewne i sprawdzone itp. no ale dobra :PP
#2016-04-13 08:10:52 

Gromznieba

Użytkownik

ahh :P to się trochę wygłupiłem. Nie zrozumiałem do końca ;) Wydaję mi się, że takie wyjazdy są dosyć sprawdzone, ale też zależy kto je organizuje. Dobrze iść do sprawdzonej firmy, która pośredniczy w takim czymś, bo masz gwarancję, że wyjazd wypali itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015