#2016-04-18 06:32:10 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Czy ktos z was miał kiedyś ten problem: zbyt wąska szczelina odbytu, leczenie pyralginą, oddawanie stolca bolesne, jeśli jest on normalny i zdrowy. Ja myślałam, że to normalne, po prostu tak jestem zbudowana i byłam gotowa się na to godzić dokonca życia aż mi przyjaciółka rozjaśniła światopogląd, że życie w bólu wcale nie jest koniecznie. Gdzie mogę się udać z tym problemem?
#2016-04-18 07:41:30 

Doroteczka

Użytkownik

Bardzo dużo ludzi jest gotowych żyć w bólu byleby tylko nie iść do lekarza i czegoś z tym nie zrobić. Znam to, bo kiedyś też miałam takie podejście, czego teraz oczywiśćie nie rozumiem. A przecież dla choroby takiej jak szczelina odbytu leczenie istnieje i jest dostępne dla każdego. Po prostu udaj się do specjalisty, jeśli potrzebny ci jest proktolog Poznań ma jedno fajne miejsce, w którym lekarz jest po prostu świetny – taktowny, wyrozumiały. Jego pacjenci z nim zostają jak już raz do niego przyjdą.
#2016-04-18 09:37:02 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

OK. Wiem, że nie jesteś lekarzem, ale jak sądzisz od czego zacznie się leczenie? Jak się do tego przygotować?
#2016-04-18 10:08:14 

Doroteczka

Użytkownik

O przygotowaniach do konkretnych badań to już ci powiedzą oni bo ja sie nie znam. Ale podjerzewam, że w twoim przypadku zaczną od doodbytniczego USG, i to będzie ich pierwsza wskazówka co jest nie tak. Potem może dadzą ci jeszcze inne badania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015