#2016-04-19 01:26:18 

CiężkiJohn

Użytkownik

Na ostatniej wizycie u dentysty dowiedziałem się, że prawdopodobnie czeka mnie leczenie kanałowe. Co to w ogóle jest? Podobno ząb jest już martwy i jak chcę go uratować to innego sposobu nie ma. Chyba że go usunąć i wstawić implanta, ale to jest dużo, dużo droższe.
#2016-04-19 03:01:05 

Doroteczka

Użytkownik

Tak to jest, jak się do dentysty chodzi od święta. Zaniedbałeś drobny ubytek i się doczekałeś martwicy zęba. Dziwne tylko, że nie poszedłeś jak ząb zaczął lekko boleć, ale chyba wszyscy faceci są tacy sami i z byle bólem zeba przeciez do dentysty nie Pojda, tylko czekaj do ostatnich chwili i później nic poza leczeniem kanalowym już nie zostaje do zrobienia.
#2016-04-19 04:11:38 

GorącyK

Użytkownik

Widocznie przechodziłeś objawy bólowe i niestety ząb się wykończył. Znam to z autopsji, już przez to musiałem dwa zęby leczyć kanałowo. Teraz się pilnuję i chodze co roku na kontrolę. Tak jest dużo taniej.
#2016-04-19 05:01:18 

CiężkiJohn

Użytkownik

No dobra, a możecie powiedzieć ile takie leczenie kosztuje średnio w Poznaniu? Bo coś mi się wydaje, że ten mój dentysta to straszny zdzierca.
#2016-04-19 05:56:13 

ZaznamRadości

Użytkownik

To zależy od tego, który ząb masz do leczenia. Im więcej korzeni tym droższe leczenie. Ogólnie koszt kanałowego leczenia zębów w Poznaniu to jakaś trzykrotność standardowego plombowania, czasami troszkę więcej, czasami troszke mniej, zależy na kogo trafisz. Do tego musisz jeszcze doliczyc koszt prześwietlenia, bez którego się nie obejdzie. To już mniejsza kwota, ale jak stomatolog prosi o panoramiczną fotografię zębów, to też za to na pewno zaplacisz więcej niż 100zł. Z drugiej strony jak raz zrobisz takie panoramiczne zdjęcie, to już w przyszłości nie będziesz musiał robić kolejnych rentgenów zębów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015