#2016-04-29 00:24:07 

Doroteczka

Użytkownik

Cześć Waam ;) Ostatnio dostałam w prezencie eleganckie meble do jadalni od swoich teściów i teraz mamy wraz z mężem ochotę sami też dokupić trochę różnych mebli do domu, żeby odnowić cały wygląd wnętrza ;) Kurczę, ale nie mogę znaleźć żadnej stronki w której mogłabym coś zamówić.. tzn wiecie, jest trochę różnych sklepów, ale nie wiem czy są godne polecenia.. może coś zarekomendujecie coś siebie..? ;)
#2016-04-29 02:42:01 

ZaznamRadości

Użytkownik

Hmm.. ja niedawno zamawiałam krzesła stąd: http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Krzesla/24 są naprawdę bardzo piękne i sprawiliśmy sobie kilka do salonu ;) Przejrzyj sobie ofertę tego sklepu, to zobaczysz jakie mają cudeńka u siebie ;)
#2016-04-29 04:58:00 

Prymata

Użytkownik

Ja już straciłam nadzijeę na jakikolwiek zakupy mebli w tym roku. Ni stąd nie zowąd wyklarowały się inne wydatki i cały budżet na remont poszedł się gwizdać. Ehhh
#2016-04-29 07:02:13 

Doroteczka

Użytkownik

Dziękuje za ten sklep meblepotocki.pl wygląda na to, że chyba tam zamówimy meble bo mi się już kilka fajnych opcji spodobało tam ;) Teraz musze tylko przekonać męża, że faktycznie potrzebujemy tych kilku nowych mebli, hmm.. jakoś to załatwię, wiem jak do niego dotrzeć.. :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015