#2016-05-05 02:51:45 

Stallion

Użytkownik

Czy istnieje jakiś domowy sposób na naprawę tylnej belki ? Z tego co wyczytałem i podpytałem znajomych taka naprawa moze troche kosztowac a nie chciałbym wydawac kasy na cos co i tak pewnie niedługo się znów zepsuje. Jeśli znacie jakiś trick albo sposób na tanią naprawę to piszcie proszę.
#2016-05-05 03:06:05 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Sam tego nie naprawisz, niestety jest to taka część która wymaga szybkiej i profesjonalnej naprawy. Pomimo że jestem kobietą to wiem co mówię bo mój ojciec jak i mój mąż lubują się w Peugotach i przerabialismy problem tylnej belki. Mogę polecić Ci dobry i niedrogi warsztat, który regenruje belki bardzo dobrze i solidnie, wiec pojezdzisz spokojnie pare dobrych lat: http://tylnabelka.com/ . Mam nadzieję że pomogłam.
#2016-05-05 05:23:52 

Stallion

Użytkownik

Słyszałem o tym warsztacie, ale nie znałem cen. Gdyby wcześniej wiedział ze za takie pieniadze zrobią mi samochód to nawet bym się nie zastanawiał jak to naprawić samemu. Bardzo fajnie ze napisałaś a to ze jestes kobiet nie znaczy ze sie nie znasz. Moja zona na przykład jako jedyna słyszała ze wyleciala nam sonda lambda bez checka :). Czasem się przydajecie :P.
#2016-05-05 07:01:09 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Tylko czasem? No to masz o nas ładne zdanie, dzięki ;]
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015