#2016-06-07 05:35:20 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Koleżanki mam do was pytanie. Czy w momencie, w którym kupujecie buty planujecie ich zakup tylko na jeden czy też kilka sezonów. Pytam z ciekawości, bo sama czasami chodzę w butach kilka lat, do momentu, aż się nie zniszczą. Przecież teraz w każdym momencie można kupić sobie nowe w razie czego.
#2016-06-07 05:46:11 

BeataX

Użytkownik

No ja kupuję buty raczej na jeden sezon, a to właśnie z tego powodu, że zawsze mogę sobie kupic nowe. Moda szybko przemija, a lubie iść za nią również w kwestii obuwia.
#2016-06-07 06:11:13 

Prymata

Użytkownik

Ja staram się śledzić na bieżąco, jakie modele obecnie dominują na rynku i nigdy nie kupuje z myślą o długiej eksploatacji. Chodzi raczej o to, żeby było wygodnie, a zarazem ładnie. Kupuję buty online, więc nigdzie nawet nie muszę chodzić. Wszystko można załatwić od ręki i bez zbędnego czekania.
#2016-06-07 07:35:11 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Ja kocham kupować buty damskie sklep, który mnie obsługuje to awangardashoes.pl, w którym co jakiś czas zlecam dostawę. A jest w czym wybierać. Jak zsumuję ilość kupowanych par rocznie, to myślę, że zakręci się w okolicach dziesięciu. To już jest konkretna liczba, więc pewnie możecie mnie uznać za maniaczkę obuwniczych zakupów.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015