#2016-06-08 05:52:24 

Doroteczka

Użytkownik

Potrzebuję pomocy w wyborze tabletek dla mężczyzn zwiększających długość penisa. Chciałabym kupić środek MegaSize bo słyszałam o nim bardzo dobre opinie, nawet ze strony lekarzy, ale chciałabym najpierw usłyszeć wasze zdanie. Może polecicie mi cos jeszcze lepszego? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

#2016-06-08 06:41:54 

CiężkiJohn

Użytkownik

Zaczynasz z dobrej strony, bo pół roku temu znalazłem przeglądając opinie na forach produkt XtraSize który jest wedlug mnie najlepszy. Nie ma zadnych skutków ubocznych, a efekty pojawiaja sie bardzo szybko. W ciagu paru dni od rozpoczecia kuracji penis wydluzyl sie i stal sie nieco grubszy.
#2016-06-08 09:10:47 

GorącyK

Użytkownik

Niech koleżanka skorzysta z jakiegoś rankingu tabletek dla facetów. Mogę polecić Penis Pills Rank, który ma chyba najwieksza bazę różnych środków i wiele opinii na ich temat. Fajne jest to że wypowiadaja sie nie tylko ci którzy stosuja ale tez specjalisci i lekarze. Pozdrawiam i powodzenia w znalezieniu czegoś pomocnego ;)
#2016-06-08 10:23:12 

GraczLiścia

Użytkownik

Czytam ostatnio pozytywne opinie na forach o tabletkach Penihuge który podobno daje spektakularne i szybkie rezultaty. Zapoznawałem się ze składem i wszystko jest wporządku, nie ma zadnych szkodliwych substancji. Ktos z was moze korzystal i chcialby sie podzielic wrazeniami?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015