#2016-06-08 20:23:18 

CiężkiJohn

Użytkownik

Witam, prowadzę własną firmę produkującą meble i szukam obecnie przedsiębiorstwa, które dostarcza blaty drewniane Poznań lub okolice mnie najbardziej interesują, bo jestem z Wielkopolski i dalej nie kalkuluje mi się jeździć. Czy ktoś z panstwa zna takie przedsiębiorstwo, skłonne podjąć współpracę?
#2016-06-08 21:22:13 

Doroteczka

Użytkownik

Witam, ja znam świetną firmę, która prowadzi rozmaite rzeczy, blaty, fronty, akcesoria meblowe Warszawa to na bank ich teren, ale chyba jest tez Poznań i parę innych większych miast obejmuje usługami. Poszperam i postaram się podać konkrety panu, ok.?
#2016-06-08 22:26:47 

CiężkiJohn

Użytkownik

Będę wdzięczny za info, muszę sprawdzić ceny i możliwości współpracy, nie wszystkie duże firmy są zainteresowane małymi firmami, takimi jak ja np. Szkoda, bo to tylko utrudnienie dla drobnego przedsiębiorcy, który chciałby się rozwijać, a nie zawsze mu się udaje i często plajtuje.
#2016-06-08 23:50:13 

Doroteczka

Użytkownik

O, już mam, proszę sobie sprawdzić, chyba powinien być pan zadowolony, bo firma jest z siedzibą w okolicach Poznania (na ile znam rejon). Proszę. Link do strony. http://www.sassc.com.pl/site/productDetails?productId=2. Mam nadzieję, ze się pan z nimi porozumie, bo asortyment mają duży, prawda? Trzymam kciuki, pozdrawiam.
#2016-06-09 02:37:27 

CiężkiJohn

Użytkownik

Dziękuję, sprawdzę wszystko na pewno, rzeczywiście przedsiębiorstwo duże i ma spore możliwości. Kto wie, może się uda.
#2016-06-09 03:08:20 

GorącyK

Użytkownik

Dzień dobry, a ja z innej beczki, bo widzę, że pan fachowiec jest. Czy zajmuje się pan tylko produkowaniem mebli czy też może projektowaniem kuchni, sypialni, szaf itp.? Pytam, bo potrzebuję mebli na wymiar do kuchni i nie mam nikogo nagranego. To znaczy firm w Poznaniu jest bardzo dużo, ale skoro już tu zobaczyłem tę rozmowę
#2016-06-09 05:00:31 

CiężkiJohn

Użytkownik

Naturalnie – jak najbardziej możemy dla pana zrobić kuchnię pod wymiar, projekty to część pracy mojej firmy. Musiałbym tylko przyjść z ekipą do pana kuchni pomierzyć ją i omówić, czego by pan chciał. Możemy się skontaktować na adres prywatny, jak pan chce.
#2016-06-09 06:19:30 

GorącyK

Użytkownik

Jasne, jeszcze tylko mi pan powiem czy dużo to by mnie kosztowało? Te meble ne wymiar są zawsze droższe niż gotowce ze sklepu?
#2016-06-09 06:31:11 

CiężkiJohn

Użytkownik

Zależy, jak na to spojrzeć. Czasami wychodzi tak samo, jak ze sklepu, czasami nawet taniej, ale tak czy siak – jakość tych robionych pod wymiar jest nieporównywalnie wyższa, niż tych robionych na taśmach. Moim zdaniem się opłaca, meble są trwalsze. Zapraszam do kontaktu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015