#2016-06-10 04:51:06 

Puszczyk

Użytkownik

Cześć wszystkim. Będę teraz przez jakiś czas w stolicy w związku z pracą i muszę sobie ogarnąć jakieś tani wynajem auta. Auto będzie mi potrzebne na około dwa tygodnie więc mam nadzieję że uda nam się na to załatwić jakiś dodatkowy rabat.
#2016-06-10 05:57:33 

Krawężnik

Użytkownik

No ja z mojej strony mogę ci polecić firmę AKM. Jeżeli już chcesz w Warszawie wypozyczac samochod to najlepiej udać się do tej firmy. Jest dużo tego na rynku, ale tutaj nikt nigdy mnie nie zawiódł więc polecam wszystkim.

#2016-06-10 07:23:52 

Doroteczka

Użytkownik

Możesz spróbować znaleźć auto w miejscowościach przy stolicy. Często się zdarza ze można tam coś taniej załatwić właśnie ze względu a to ze nie są częścią wielkiej aglomeracji. Ja tak załatwiałam auto dla męża, zaoszczędziłam przy tym ponad dwie stówki.
#2016-06-10 07:43:14 

ZaznamRadości

Użytkownik

Jeżeli interesuje cię wynajem samochodu Warszawa to idealne miejsce. Jeżeli wyszukasz sobie w googlu takie frazy to bez problemu znajdziesz uczciwego gościa co wynajmie ci auto. Polecam sprawdzać tylko wynajem długoterminowy, przy kilku dniach będą chcieli z ciebie zedrzeć skórę.

#2016-06-10 08:29:33 

Puszczyk

Użytkownik

Właśnie cały czas szukam czegoś takiego i ceny nie są jakieś mega przyciągające. Porównując cenę za dobę czy tam dwie a patrząc na dwa tygodnie to różnica w cenie nie jest na tyle wysoka, żebym musiał się zastanawiać.
#2016-06-10 09:37:32 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Najlepiej będzie jak sobie zadzwonisz do nich i dowiesz się ile to będzie kosztować. Często cenniki na stronie nie uwzględniają większości czynników, dlatego taka kalkulacja pokazuje, że się zwyczajnie nie opłaca :D
#2016-06-10 10:55:58 

Puszczyk

Użytkownik

Taki mam zamiar. Znalazłem już kilka firm które mnie interesują i będę dzwonił i się dowiadywał gdzie mogę najtaniej wszystko załatwić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015