#2016-06-22 00:01:35 

Jarecki8745

Użytkownik

Czy ktoś spotkał się może z awarią sterownika wózka widłowego i mógłby powiedzieć jak długo trwa naprawa takiej usterki? Wózek mam od niedawna wiec bede wdzieczny za garsc informacji odnosnie ceny robocizny i nowego sterownika, ewnetualnie gdzie na Śląsku znajdę warsztat zajmujący się takimi maszynami. Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
#2016-06-22 00:49:24 

CiężkiJohn

Użytkownik

Wszystko zalezy od marki. Może być to kwestia paru groszy, a w najgorszym przypadku koszt nowego wózka. Za robociznę tez zapłacisz różnie, ale mogę polecić ci niedrogi warsztat, który w naszych stronach robi naprawdę dobrą robotę http://www.wozkiczestochowa.pl/ . Kiedyś kolega dał mi do nich numer telefonu bo wszyscy serwisanci jacy mnie odwiedzili stwierdzili ze nie da sie nic zrobić z moim widlakiem. Panowie z tej firmy naprawili awarie sprawnie i niedrogo, wózeczek jeździ do dziś i pracuje jak należy. Prowadzą tez wypożyczalnie wiec mozesz od razu wynajac cos na czas naprawy.
#2016-06-22 03:47:43 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Również mam uszkodzony wózek, ale mój mąż da sobie radę z naprawą. Problemem są części, czy ta firma zajmuje się sprzedażą podzespołów? Pozdrawiam.
#2016-06-22 04:51:03 

CiężkiJohn

Użytkownik

Nigdy nie kupowałem samych częsci ale na stronie są informacje o takiej możliwości - http://www.wozkiczestochowa.pl/czesci . Mój znajomy też kiedyś sam się podejmował naprawy wózka i nic dobrego z tego nie wyszło. Osobiście uważam ze lepiej odżałować te pare groszy wiecej ale miec robote wykonaną jak nalezy.
#2016-06-22 06:50:19 

Gromznieba

Użytkownik

Witam. Znam tę firmę i również mogę polecić. Jak na wypożyczalnię dobrych wózków widłowych wozkiczestochowa.pl ma bardzo niskie ceny, o wiele lepsze niż można dostać u konkurencji. Co do samych maszyn też nie mam zarzutów, bo są w bardzo dobrym stanie, sprawne i nie zużyte, co świadczy o serwisie na poziomie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015