#2016-06-28 00:18:12 

CiężkiJohn

Użytkownik

Siemka, szukam od pewnego czasu nowego roweru, chciałbym kupić sobie teraz coś poważniejszego, jakiegoś solidnego cruisera, może być na przykład rower 3G bo słyszałem że są bardzo dobre i dają olbrzymią przyjemność z jazdy. Niestety nie mogę nigdzie znaleźc tego modelu albo chociażby czegoś podobnego. Możecie mi podrzucić jakieś namiary? Będę bardzo wdzięczny.
#2016-06-28 02:58:50 

Doroteczka

Użytkownik

no hej. Może coś z tych przypadnie ci do gustu: http://supersportowy.pl/7-szosatriathlon. Dostałam od taty rower z tego sklepu i świetnie mi się na nim jeździ. Jest idealny nie tylko do miasta ale tez na bezdroża bo ma amortyzatory i dobrze trzyma sie nawierzchni. Mój kolega startuje często w zawodach na rowerze marki Schwinn, często o nim opowiada i bardzo go chwali wiec moze ci sie przyda taka informacja :)
#2016-06-28 03:31:07 

CiężkiJohn

Użytkownik

Dziękuję za pomoc, też słyszałem o Schwinnach bardzo dobre opinie, ale ja zostaję przy mojej wymarzonej 3G a z tego co widzę to nawet mają je w sklepie który poleciłaś. Po prostu spadłaś mi z nieba z tym linkiem. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzieki.
#2016-06-28 06:27:01 

Doroteczka

Użytkownik

Nie ma za co, a widzisz, tak przypadkiem tu weszłam i z nudów napisałam. Fajnie ze ci sie to przydało :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015