#2016-06-30 21:06:11 

Doroteczka

Użytkownik

Mam niewielką firmę. Prowadzę sklep internetowy ze smakową kawą. Chciałabym podpisać umowę na stałą współpracę z jakąś firmą kurierską, ale zastanawiam się, która będzie najlepsza DPD, K-EX, czy UPS? Wszystkie są popularne, ale które będą najkorzystniejsze przy stałej współpracy?
#2016-06-30 22:24:41 

Jarecki8745

Użytkownik

W sumie ceny zawsze zależą od obrotu, to znaczy nie od samego obrotu, a od tego ile i jak duże paczki wysyłasz. Jeżeli dużo możesz liczyć na promocyjne ceny. Kawa raczej nie waży dużo, to niewielka paczka, a ty dopiero zaczynasz raczej będzie ci trudno negocjować coś więcej niż to co jest w stałej ofercie.
#2016-07-01 00:21:20 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Generalnie wszystkie firmy kurierskie konkurują ze sobą o klienta. Ceny przesyłek idą w dół. do tego dochodzą paczki w ruchu i paczkomaty, które ze swojej natury są tańsze. Spróbuj może tą drogą. Wydaje mi się, ze nie będziesz miała problemów ze znalezieniem odpowiedniego posrednika.
#2016-07-01 00:52:19 

FiołkowaDama

Użytkownik

Jeżeli chodzi o usługi kurierskie Warszawa stoi na bardzo wysokim poziomie. W stolicy jest najmniej zgłoszeń o zniszczenie paczki lub zagubienie zawartości. pewnie mają najlepszych menadżerów. Innego wytłumaczenia nie widze. Jak dla mnie to zawsze zależy od zarządzania.
#2016-07-01 03:03:10 

Stallion

Użytkownik

Poszukaj sobie porównywarek. Są dostępne w Internecie. Ja zawsze sprawdzam na 2send.pl. To jest takie ceneno tylko dla kurierów. Fajne jesttam to, ze możesz porównać wszystkie parametry, nie tylko cenę, ale również ubezpieczenie, gwarancję dotway i poboczne usługi. Tak jest chyba njałatwiej wszystko za jednym razem sprawdzić. Porównywanie ofert każdej firmy osobno jest bardzo czasochłonne.
#2016-07-01 05:01:16 

Doroteczka

Użytkownik

Tak, tylko zazwyczaj przy firmach, dają trochę inne oferty niż dla pojedynczych klientów, ale dzięki zawsze daje jakiś pełniejszy obraz.
#2016-07-01 05:56:48 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Z drugiej strony, jeśli nie wysyłasz jakoś bardzo dużo cennych paczek np. telewizory, to możesz być potraktowana jak zwykły użytkownik. Wszystko trzeba dokładnie przemyśleć.
#2016-07-01 06:09:34 

Stallion

Użytkownik

To jest kwestia przeliczenia co bardziej się opłaca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015