#2016-07-06 23:43:43 

BeataX

Użytkownik

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się, gdzie mogę poszukać pomocy w kwestiach informatycznych. Chcę przenieść biznes do internetu ale nie wiem niestety jak się za to zabrać i od czego powinnam zacząć. Najlepiej jakby ktoś przejął tę odpowiedzialność ode mnie i zrobił to profesjonalnie.
#2016-07-07 01:05:15 

Puszczyk

Użytkownik

No to nic innego, jak udać się do jakiejś firmy i wyjaśnić czego się oczekuje, jeśli chodzi o doradztwo IT Kraków to miasto, w którym o tę kwestię nietrudno. Baza firm, poszperać, poszukać i się znajdzie. Innego wyjścia raczej nie widzę jak konkretna pomoc IT.
#2016-07-07 02:37:59 

Krawężnik

Użytkownik

Zgodzę się z przedmówcą, w takich kwestiach sprawdzają się firmy informatyczne, które zajmują się doradztwem biznesowym oraz koordynacją spraw związanych z prowadzeniem stron, przechowywaniem danych oraz usprawnianiem rozwiązań internetowych. Musisz zacząć od tego, żeby rozplanować sobie, jak ma wyglądać strona, co masz do zaoferowania, jak się dobrze pokazać i sprzedać w sieci. No a bez doradztwa raczej samodzielnie się tego nie zrobi. Więc zrób research w okolicy i rozejrzyj się za jakąś dobrą firmą IT z doświadczeniem.
#2016-07-07 05:13:34 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Dobra firma i sprawnie odnajdziesz się w sieci. Jeśli szukasz kompatybilnego rozwiązania i kilku usług jednocześnie, to polecić mogę Indata solution i ich doradztwo biznesowe http://www.indata-solutions.pl/infrastruktura-serwerowa z wirtualizacją serwerów, administracją i gwarancją bezpieczeństwa nad danymi. Jeśli jesteś osobą, która nie bardzo zna się na informatyce oraz zarządzaniem stroną w sieci to myślę, że taka pomoc z pewnością ci się przyda. Mają swój oddział w Krakowie więc spróbowałbym właśnie tam.
#2016-07-07 07:01:02 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Racja, bez profesjonalnej pomocy nie da rady. Ludzie z IT wyjaśnią Ci o co chodzi i jak się za to zabrać, a jak będziesz potrzebować długofalowej pomocy to możesz zdecydować się na przekazanie komuś administracji stroną nie musisz zajmować się tym przecież sama.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015