#2016-07-08 05:18:25 

FiołkowaDama

Użytkownik

Dzień dobry. Poszukuję specjalisty, mentora, dobrego nauczyciela, który pomoże w tym, aby nauczycie się angielskiego raz dwa. Szukam kogoś takiego, kto z angielskim jest za pan brat i nie boi się wyzwań pod postacią uczniów, którym wiedza do głowy przychodzi nieco trudniej. Kogoś takiego, kto ma podejście a jednocześnie umie zmotywować. Bardzo bym prosiła, jeśli oczywiście znacie kogoś takiego, abyście podali parę opinii czy namiar na niego. Z góry wam dziękuję.
#2016-07-08 08:13:13 

Puszczyk

Użytkownik

Witaj. Ja też poszukiwałem. W pewnym momencie mojego życia doszedłem do wniosku, że ważna będzie dla mnie i mojej przyszłości nauka języka angielskiego Poznań w tym mieście swoje usługi oferuje naprawdę dobry fachowiec z tej dziedziny, tam się kieruj. Wedle mnie Poznań to jest kulturowe miasto języków. Dziś zastanawiam się nad tym, aby zapisać się na kolejny kurs językowy tym razem na celowniku jest język francuski. Z angielskim nie było łatwo, ale dzięki pomocy nauczyciela, można było wszystkie bariery pokonać. Życzę powodzenia.
#2016-07-08 10:30:54 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Witajcie. Ja niestety też dołączam się do tematu, bo poszukuję i nauczyciela a najlepiej, jakby jeszcze ktoś mi, co nieco przetłumaczył. Nie jestem pewna co do internetowych reklam szkół językowych. Wolałabym się oprzeć na opinii kogoś, kto już miał okazję obcować z takim profesjonalistą.
#2016-07-08 11:46:03 

ZaznamRadości

Użytkownik

Dzień dobry. Z doświadczenia wiem, że do nauki języków może przydać się dobry specjalista od tłumaczeń angielsko-polskich. Z całego serca mogę polecić kolodziej-albion.com.pl facet ma podejście, doświadczenie i zamiłowanie, a to w takich branżach ceni się najbardziej. Myślę, że wam z pewnością pomoże. Skontaktujcie się z nim a sami się przekonacie, że ma to coś ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015