#2016-07-11 00:22:17 

FiołkowaDama

Użytkownik

Hejka wszystkim. Moda na bycie eko wciąż postępuje. Zaraziłam się tym od mojej koleżanki. Przyznaję, że nie łatwo było przestawić się z hamburgerów na zdrowotne sałatki, ale dziś doceniam smak warzyw i wyczuwam je znacznie bardziej. Kiedyś mi przeszkadzały, dziś nie wyobrażam sobie dnia bez nich. Wiem, że bycie eko to nie tylko warzywa i soczyste owoce. Właśnie, dlatego zakładam temat. Dopiero zaczęłam przestawiać się na ekologiczne produkty, nie wiem jeszcze, na co warto zwrócić uwagę. Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
#2016-07-11 02:27:13 

Doroteczka

Użytkownik

Witaj. Według mnie i mojej obserwacji najlepszym produktem staje się szarłat ze sklepów online. Produkt ten częściej znany jest jako amarantus. Wydaje mi się, że eko sklepy internetowe przeżywają istny renesans oferując zdrowe produkty ekologiczne, bo ludziom nie chce się chodzić po mieście i wyszukiwać takich punktów.
#2016-07-11 04:33:56 

Prymata

Użytkownik

Hejka. Ale eko nie oznacza tylko spożywania produktów. Dla mnie zbawienny wpływ ma wiele produktów naturalnych. Dostępny w sklepach online olejek różany to najlepszy produkt nawilżający. Jak dla mnie sprawdza się znakomicie. Oczywiście, jeśli chodzi o spożywczą część tematu to nie wyobrażam sobie codzienności bez produktów bezglutenowych. Pozdrawiam
#2016-07-11 06:17:39 

Krzyczata

Użytkownik

Witajcie laseczki. Widać nie tylko ja jestem eko. Masz rację, olejek różany jest super. Do tego zestawienia dodałabym jeszcze lniany. Tutaj sprzedają dobry produkt oleju lnianego w fajnej cenie https://sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Tloczony-na-zimno-olej-lniany-sklep-internetowy-Nasze-Zdrowie/3. Ja swoją przygodę eko zaczynałam z ziółkami. A masło czy margarynę zamieniłam na smarowidło z awokado.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015