#2016-07-25 07:13:59 

Doroteczka

Użytkownik

Witam serdecznie. Jestem w trzecim miesiącu ciąży, moje ciało drastycznie się zmienia... Bardzo chciałam dzidziusia, miałam świadomość tego, że moja figura się zmieni, jednak w ostatnim czasie trudno mi spojrzeć w lustro :( a to dopiero trzeci miesiąc, co będzie dalej? Chciałabym mimo ciąży wyglądać kobieco, głównie chcodzi mi o to, w co sie ubierac, zeby wygladac dobrze?
#2016-07-25 09:07:41 

ZaznamRadości

Użytkownik

Z doświadczenia wiem, że okres ciąży jest dla kobiety zarówno pięknym czasem, jak i trudnym. Czasami trudno zaakceptowac drastyczne zmiany w swoim wygladzie. Ale, ale! Wszystko siedzi w naszej glowie, musisz zmienic sposób myślenia ;) To, że jestes w ciązy wcale niez naczy, ze jestes mniej atrakcyjna, wręcz przeciwnie!!! Polecam Ci iść na duuuże zakupy, kupic sobie modne, ładne rzeczy – to kazdej kobiecie poprawia nastrój i humor ;)
#2016-07-25 10:30:05 

Prymata

Użytkownik

Istnieje wiele firm, które produkują odzież ciążową w pięknych i modnych fasonach oraz wzorach. Ciążowe ubrania są przepiękne i co najważniejsze – poprawiaja samopoczucie przyszłej mamusi. Ja ostatnie zakupy zrobilam tutaj: http://moromu-sklep.pl/.Kupilam śliczne eleganckie bluzeczki, ceny przystępne a jakość wykonania świetna. Polecam zajrzeć na stronkę!
#2016-07-25 12:59:10 

SrebrnaJaskółka

Użytkownik

Jak dla mnie nie ma nic lepszego niz modna, na czasie sukienka ciążowa, która pomieści rosnący brzuszek ;) uwielbiam sukienki – dlugie, krotkie, węższe i szersze... Uwazam, ze kazda przyszłą Mama w sukience wygląda kobieco i pięknie. Jedna kupilam nawet w sklepie, ktory proponuje kolezanka wyzej. To byla taka w marynarskie pasy, bardzo wygodna i ladna, czulam sie w niej rewelacyjnie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015