#2016-08-03 01:20:38 

Doroteczka

Użytkownik

Właśnie kończy się budowa mojego nowego domu. Tyle lat na niego czekałam, że teraz każdy dzień wydaje mi się szczególnie długi. Zależy mi na dobrym doborze mebli. Czy lepiej zrobić to samemu, czy raczej poprosić o pomoc jakiegoś projektanta wnętrz. Chciałabym to zrobić idealnie.
#2016-08-03 03:44:23 

Prymata

Użytkownik

Wydaje mi się, że możesz to zrobić samodzielnie. Zwłaszcza, jak wiesz czego po meblach oczekujesz i masz już rozlokowane poszczególne pomieszczenia. Nie wydawałabym pieniędzy na dodatkowe usługi. Znajdzie dobry sklep z meblami i już.
#2016-08-03 04:12:28 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Też jestem zdania, że lepiej zrobić to samemu. Przecież samodzielnie jesteś w stanie wybrać meblościankę z nowoczesnym designem czy jakieś komody. Wybór może nie jest prosty ze względu na dużą liczbę pozycji, ale na pewno sobie poradzisz.
#2016-08-03 04:35:55 

Doroteczka

Użytkownik

No z wyborem mebli to raczej problemu nie mam, raczej chodzi mi o to, czy dobrze je poustawiam. Nie mam doswiadczenia w tej kwestii, a zepsuc pokój lub go zagracic to przecież nietrudno.
#2016-08-03 05:11:16 

CiężkiJohn

Użytkownik

Nie martw się na zapas. Jak tak nie wierzysz w swoje umiejętności, to może spróbuje najpier z jednym pokojem, później z drugim i tak dalej. Wtedy zobaczysz czy to zajęcie dla Ciebie i czy wybory masz dobre. Zobaczysz czy kanapa z funkcją spania bardziej sprawdzi się w tym czy w innym pomieszczeniu i tak dalej.
#2016-08-03 05:59:39 

GorącyK

Użytkownik

Oj zazdroszczę tego domu, bo mi się jakoś taka budowa nie kroi w najbliższym czasie. Na razie pozostaje mi mieszkanie w bloku, ale nie narzekam, bo wszystko zrobiłem samodzielnie i wiem, że wybrałem tak jak mogłem wtedy najlepiej. Tobie też radzę samemu spróbować.
#2016-08-03 07:12:22 

GraczLiścia

Użytkownik

Wybierz sobie nowoczesne meble. Ja jestem ich fanem i stare elementy mnie nie pociągają. Kup sobie fajną meblościankę, rozkładaną nowoczesną ławę, do tego jakieś fotele i masz komplet do salonu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015