#2016-08-04 05:31:40 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Cześć. Niedługo rodzice moi obchodzą rocznicę ślubu okrągła. W tym roku niestety nie mogę z nimi być, bo sama choruje i nie mogę się z domu nigdzie ruszyc i centrum mojego dowodzenia stał się teraz internet. Wpadłam na taki pomysł, żeby im zamówić właśnie kwiaty przez internet i im w taki sposób chociaż chociaż wręczyć. Co wy o tym myślicie? Dobry to jest pomysł?
#2016-08-04 06:19:44 

CiężkiJohn

Użytkownik

Moim zdaniem pomysł jest jak najbardziej dobry. Po prostu znajd jakąś polecaną kwiaciarnię w Warszawie, która będzie mogła dostarczyć takie kwiaty. Najlepiej właśnie, żeby to była kwiaciarnia o jakiejś dużej renomie, żeby właśnie dobrej jakości kwiaty Ci mogli dostarczyć, a nie jakiś bubel
#2016-08-04 06:56:02 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

No wiem właśnie. Niedawno zamawiałam bonsai i powiem Ci szczerze, że w internecie naprawdę dobre je dostałam. Mam nadzieję, że z tym bukietem będzie tak samo, bo bardzo mi na tym zależy
#2016-08-04 08:07:21 

CiężkiJohn

Użytkownik

Na pewno będzie. Po prostu wpisz do wyszukiwarki „kwiaty Warszawa dostawa” to Ci powinna wyskoczyć dobra kwiaciarnia, która bez problemu takie kwiaty do Twoich rodziców dostarczy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015