#2016-08-04 23:09:29 

BeataX

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam firmy, najlepiej renomowanego tartaku, który oferuje różne usługi z zakresu tartacznego. Chciałbym się do nich zwrócić, ponieważ potrzebuję tarcicy i chciałbym zlecić sporo prac związanych z obróbką drewna. Kontaktowałem się z kiloma firmami i niestety żadna nich nie była w stanie przyjąć mojego zamówienia. Czy ktoś zna jakąś firmę, tartak który potrafiłby się podjąć takiemu zleceniu?
#2016-08-05 02:07:38 

GorącyK

Użytkownik

Oj kolego, akurat w tym to ja kompletnie Ci nie pomogę.. nie znam się na obróbce drewna, a tartaki i tego typu usługi? Kompletnie to nie moja bajka. Ale o ile się nie mylę, kiedyś widziałem na tym forum podobną rozmowę na taki temat, może akurat Ci ktoś pomoże ;)
#2016-08-05 02:40:36 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Jak chcesz to mogę polecić świetną firmę, która właśnie oferuje różne usługi tartaczne, proszę: http://tartak-olida.pl/uslugi-tartaczne.html, pod tym linkiem znajdziesz ich dokładną ofertę ;) Myślę, że powinieneś być zadowolony, ponieważ słyszałem o nich same dobre opinie, na pewno zechcą Ci pomóc i przyjmą zlecenie ;)
#2016-08-05 04:24:53 

Gromznieba

Użytkownik

O, też korzystałem z usług tego tartaku ;) Mają znakomitą renomę i naprawdę bardzo wielu zadowolonych klientów. Tak się składa, że jestem jednym z nich to naprawdę z czystym sumieniem mogę ich zarekomendować. Korzystałem m.in. z ich usług z zakresu przecierania drewna: http://tartak-olida.pl/przecieranie-drewna.html ;) Bardzo polecam ;)
#2016-08-05 07:13:44 

Krawężnik

Użytkownik

Również potrzebuję skorzystać z usług tartaku. Myślicie, że ta firma tartak-olida.pl faktycznie jest taka dobra? Bo trochę o nich czytam w internecie i opinie mają naprawdę świetne. Klienci z którymi pracowali bardzo ciepło się o nich wypowiadają i chwalą za profesjonalizm.. chyba też się do nich zgłoszę. .
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015