#2016-08-05 04:18:02 

GraczLiścia

Użytkownik

Witam, prowadzę kluby na wybrzeżu i na śląsku. Szukam osób chętnych które zajmą się ochroną ludzi i mojego mienia. Chętnych zapraszam do kontaktu
#2016-08-05 04:29:34 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Witaj kolego! Do takiej pracy najmij profesjonalne firmy ochroniarskie na Śląsku które zagwarantują twoim gością bezpieczeństwo, a twoje mienie będzie odpowiednio zabezpieczone. Poza tym takie firmy wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, mają ze sobą łączność, a także łącznośc z bazą która daje im dodatkowe wsparcie, pracownicy posiadają odpowiednie przygotowanie i szkolenia – żadne bezpośrednie zatrudnienie osoby nieprzygotowanej, samotnej na stanowisku pracy nie zapewni ci takiej ochrony
#2016-08-05 06:41:57 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

istnieja liczne firmy ochroniarskie w Gdańsku również, które posiadają kadrę przygotowana do tego żeby zapewnić bezpieczeństwo w tych klubach – nie powinieneś opierać się na amatorach. Kiedy coś wydarzy się na imprezie masowej – jakiś wypadek, zagrożenie tłum działa nieopatrznie robiąc sobie krzywdę nawzajem – przygotowani ochroniarze nie dopuszczą do takiej sytuacji, a nawet jeśli – to zapanują nad ludźmi ogarniętymi panika lepiej niż amatorzy
#2016-08-05 08:17:34 

GraczLiścia

Użytkownik

ale ile firmy ochroniarskie ode mnie wezmą?
#2016-08-05 09:25:34 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

a sprawdzałeś jakie mają stawki? Jeśli nie to sprawdź i przekalkuluj – weź też pod uwagę jakie ponosisz ryzyko złych wydarzeń z profesjonalną firma a jakie z amatorami – myślę że nieporównywalnie większe. No i jeśli zatrudnisz bezpośrednio pracowników – również inne koszty ponosisz – może nawet większe… przelicz to dobrze zanim podejmiesz jakąs decyzje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015