#2016-08-09 03:04:17 

Prymata

Użytkownik

Hej, szef kazał mi zamówić bindownicęterminczą. Szczerze to gorszej osoby do tego zadania nie mógł wybrać bo w ogóle sie nie orientuje w sprzetach i urzadzeniach, a co dopiero w tak niespotykanych. Proszę o wskazanie sklepu w którym mają niedrogi i dobrej jakości sprzęt biurowy.
#2016-08-09 05:31:39 

Krawężnik

Użytkownik

Cześć! Zajrzyj na strone sklepu Urządzenia-Biurowe24. Dostaniesz tam wszystko czego mozepotrzebowac biuro, a co najwazniejsze w o wiele lepszych cenach niż oferują konkurencyjne sklepy. Współpracuję z nimi od bardzo dawna, zamawiałem tam miedzy innymi właśnie bindownicę termiczną i polecam każdemu takie zakupy. Pozdrawiam.
#2016-08-09 08:27:42 

JohnnyBarbecue

Użytkownik

Często zamawiam u nich folie do bindowania i wiele innych rzeczy których uzywa się w biurze, ale najwięcej zaoszczędziłem kupując porządną gilotynę do papieru. Normalnie za taki sprzęt musiałbym zapłacić ponad 2 razy więcej, wiec jasno widać ile można zaoszczędzić kupują w odpowiednich sklepach.
#2016-08-09 09:40:23 

Prymata

Użytkownik

Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Jestem zaskoczona tymi cenami, zgadza się że są bardzo niskie. Gdybym wcześniej wiedziała o tym sklepie to zaoszczędziłabym majątek. Fajnie że się zainteresowaliście moją sprawą i chciało się wam odpisać, pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015