#2016-08-10 18:39:18 

FiołkowaDama

Użytkownik

cześć, mam takie pytanko. Po koszeniu, nieważne jak dokładnym, zawsze zostają mi kępki traw w miejscach trudno dostępnych. Jak sobie z tym radzicie, czym poprawiacie koszenie zeby trawa wszedzie byla rowno przystrzyzona i ogród prezentował się jak należy? Pozdrawiam i z góry serdecznie dziekuje za odpowiedzi.
#2016-08-10 20:20:28 

JaroDaroMaro

Użytkownik

Zalezy jak duze te kępki zostają, bo jeśli są to większe place to musisz dopracować technikę koszenia, ale do mniejszych dobrze kupić sobie niedrogą kosę Husqvarny która jest bardzo dokładna i nadaje się idealnie do takich kosmetycznych zabiegów. Pozdrawiam.
#2016-08-10 23:13:39 

Stallion

Użytkownik

a ja sie tak nauczyłem kosić że potem potrzebuję tylko nozyczek, zostają mi pojedyncze trawki do wyciecia których juz kosiarką nie zrobie.
#2016-08-11 00:40:12 

JaroDaroMaro

Użytkownik

Duże znaczenie ma ogród, w moim przypadku jest sporo kamieni, krzewów, drzew, donic tu sie po prostu nie da gdzieniegdzie wjechać kosiarką. Kosa elektryczna nie kosztuje dużo a przydaje się w bardzo wielu sytuacjach wiec kazda osoba zainteresowana swoim ogrodem powinna sobie sprawić takie urzadzenie.
#2016-08-11 01:46:57 

Stallion

Użytkownik

Jeśli tak na to spojrzeć to jest w tym troche racji bo ja mam u siebie trawniki bez żadnych innych roślin.
#2016-08-11 03:38:46 

FiołkowaDama

Użytkownik

Okej Panowie, kupię sobie taką kosę bo znalazłam już w sklepie w sieci. Bardzo dziękuję za porady, jak będę miała jeszcze jakiś problem to na pewno się odezwę a tymczasem wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziekuje. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-11 05:46:26 

JaroDaroMaro

Użytkownik

Nie ma za co i udanego zakupu życzę. A wracając do koszenia to czasem nie warto podejżdżać za blisko roślin i pni żeby ich nie uszkodzić, czasami lepiej zostawić wiecej miejsca ale na spokojnie sobie poprawić kosą czy nawet nożyczkami jak pisałeś, również pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015