#2016-08-17 01:34:57 

Puszczyk

Użytkownik

heja, czy macie jakieś sprawdzone miejsca do wypoczynku w mazowieckim? Planujemy z zoną odwiedzić centrum Polski zaczynając od miejsca gdzie można spokojnie spędzić kilka dni i się zrelaksować.
#2016-08-17 03:40:12 

Krzyczata

Użytkownik

Byłam niedawno na weselu w Hotelu Dębowa Góra pod stolicą i wróciłam bardzo zadowolona. Nie dość że się wytańczyłam i wybawiłam to także odpoczęłam i podładowałam baterie. Świetne miejsce idealnie nadające się na organizowanie imprez rodzinnych albo spędzania czasu z najbliższymi. Podrzucę ci od razu link do spa bo uważam że koniecznie trzeba z tego skorzystać jak już się jest w takim miejscu - http://www.hoteldebowagora.pl/medical-spa. Pozdrawiam i zachęcam do wyjazdu bo warto.
#2016-08-17 05:47:30 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Byłam tam i mogę szczerze powiedzieć że jest to najlepsze miejsce do wypoczynku nad jeziorami w centrum Polski. Fantastyczna, malownicza lokalizacja, spokój i cisza, jednym słowem bomba. Poza tym bedziecie mieli blisko do Płocka i Warszawy ale nie wiem czy bedzie wam sie chciało stamtadruszac bo miejsce dosłownie hipnotyzuje i wycisza.
#2016-08-17 08:37:50 

Puszczyk

Użytkownik

Mam nadzieję, bo na to dokladnielicze. Pozdrawiam i wielkie dzieki za szybkie odpowiedzi, wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015