#2016-08-22 00:00:09 

ZaznamRadości

Użytkownik

Hej kochani! Szykuje się nam konferencja z firmą, z którą szykujemy fuzję. Wiadomo, konferencja to też bankiet i tak dalej. Przyznaję, że wolę to zostawić fachowcom, bo sama, jakbym dała plamę, to zdaję sobie sprawę, co by się ze mną stao. Przeglądałam oferty firm organizujących konferencje, ale powiem szczerze, że jest ich tyle, że ciężko mi zdecydować, dlatego proszę Was o pomoc w wyborze. Podpowiecie coś?:)
#2016-08-22 00:14:59 

GraczLiścia

Użytkownik

Myślę, że jednak sama organizując zroisz wszystko tak, jak ędziesz chciała, bez niczyjej pomocy. Wiesz jak to z pańskim okiem i koniem było, nie ?;)
#2016-08-22 03:06:07 

Prymata

Użytkownik

Że Ci tak kolego powiem, duby smalone! Dziewczyna nie dość, że będzie się stresować, że goście przyjechali i że firma chce ubić z nimi interes, to jeszcze będzie się denerować, czy wszystko jest na miejscu, czy czegoś nie brakuje itd. Dużo lepiej jest wziąć świetną firmę, jaką jest agencja Łukanowscy EP i mieć z głowy wszystkie sprawy organizacyjne. Jedynie tylko ustalić z nimi, jaki efekt chce się osiągnąć, póxniej zatwierdzić scenariusz, kosztorys i wszystko gra! Ma z głowy.
#2016-08-22 04:48:24 

ZaznamRadości

Użytkownik

Też właśnie się przyglądałam tej firmie i powiem szczerze, że budzą jakoś zaufanie. Ale jak już koleżanka ic poleca, to chya nie mam wątpliwości :)
#2016-08-22 06:11:30 

Prymata

Użytkownik

nie powinnaś mieć, bo naprawdę dobrze przygotowują całą imprezę. Wiem po sobie. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015