#2016-08-22 06:18:28 

Krzyczata

Użytkownik

Hejka wszystkim! Jakie produkty uważacie za najbardziej uniwersalne i polecacie, aby je posiadać? Mogą to być produkty z różnych branż, pytam orientacyjnie. Dopiero niedawno weszłam w dorosłe życie i powoli uczę się wszystkiego, inspiruję się i podłapuję nawyki. Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym.
#2016-08-22 06:58:53 

PrzebiśniegONA

Użytkownik

Może niekoniecznie o takie produkty Ci chodziło, ale ja polecam kosmetyki dwa, a nawet trzy w jednym. Mój szampon do włosów zawiera w sobie odżywkę, a jednocześnie można go używać jako szampon do ciała. Opłaca się też kupowanie kremów które jednocześnie nawilżają, i matują. Masz w jego składzie tak naprawdę produkty które na co dzień kupowałaś jako dwa oddzielnie produkty.
#2016-08-22 08:00:57 

Jarecki8745

Użytkownik

Widać wyraźnie różnicę między kobietami, a mężczyznami. Wy o kosmetykach, my natomiast będziemy wychwalać producenta tesa. Z męskiego punktu widzenia uniwersalnymi produktami są uszczelki silikonowe . Warto posiadać ich zapas, ponieważ można je użyć do mebli, do okien, do drzwi, mają wiele zastosowań. A na stronie internetowej producenta o którym wspomniałem, uzyskasz więcej informacji.
#2016-08-22 08:19:04 

Laminowana

Użytkownik

Racja, ta różnica jest widoczna. Ja na przykład poleciłabym pareo. Pewnie mężczyźni nawet nie wiedzą co to jest, dlatego wytłumaczę, że jest to taka jakby chusta. Można ją nałożyć na wiele różnych sposobów. Zatem za pomocą jednego ubrania możesz stworzyć kilka różnych stylizacji i wyglądać absolutnie inaczej każdego dnia.
#2016-08-22 09:38:55 

Stallion

Użytkownik

Oj tak, warto świadomie używać ‘’uniwersalnych’’ jak to nazwałaś, produktów. Mi silikonowa uszczelka drzwi uratowała! Były nieszczelne i w mieszkaniu czułem się autentycznie jak w lodówce. Albo nawet w zamrażarce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015